FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Brelok Banked Slalom 2021

News

Brelok Banked Slalom 2021

Od:
Redakcja 
Data:
11 marca 2021, 16:08
Ocena:
Ocena 0.00

Zawody snowboardowe na Czarnym Groniu zbliżają się wielkimi krokami.

Brelok Banked Slalom, nad którym Czwórka objęła patronat medialny, odbędzie się 13 i 14 marca. Przez cały weekend bezpośrednio z miejsca rywalizacji wydarzenie będzie relacjonował reporter Czwórki, Norbert Michalak.

Brelok Banked Slalom to zawody snowboardowe, gdzie w luźniej i przyjaznej atmosferze zawodnicy ścigają się po torze pełnym band, muld i innych przeszkód.

Już w najbliższą sobotę 13 marca entuzjaści zimowej rywalizacji przyjadą do Czarnego Gronia, aby zawalczyć o tytuł najszybszego snowboardera w kraju. Zawody potrwają cały weekend.  

Radiowe relacje bezpośrednio z Czarnego Gronia przygotowywał będzie dziennikarz Czwórki, Norbert Michalak. W sobotę 13 marca o godz. 20.00 w wiadomościach sportowych podsumowanie pierwszego dnia zawodów.

14 marca o godz. 10:10 w audycji „Tędy po Trendy” zapowiedź niedzielnej rywalizacji. Już godzinę później, w programie „Co Was Kręci” między 11.10 a 11.30 relacja na żywo z przebiegu konkursu. Podsumowanie drugiego dnia zawodów w „Wiadomościach Czwórki” w niedzielę o godz. 13.00. Dźwiękowa relacja z całej snowboardowej imprezy również w poniedziałkowej „Strefie Sportu”.

Czwórka Polskie Radio dostępna jest w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

***

Polskie Radio, jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada cztery ogólnopolskie Programy – Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikację i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców. Portal polskieradio.pl publikuje najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata, udostępnia serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności