FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Karnet SKI plus CITY Pass Stubai...

News

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Od:
Redakcja 
Data:
21 października 2020, 13:32
Ocena:
Ocena 0.00
Oferta na sezon narciarski 2020/2021 - Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Po udanym zeszłorocznym debiucie, ten kompleksowy i wyjątkowy w skali światowej karnet narciarski również w tym sezonie umożliwia korzystanie z różnych atrakcji i obiektów narciarskich dostępnych w dolinie Stubai i Innsbrucku. Nowość - w tym sezonie można zamówić go także przez Internet.

Stubai/Innsbruck, rok 2020 ― to elastyczna i niezwykle różnorodna oferta oraz gwarantowany śnieg. Innowacyjny karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck jest doskonałym towarzyszem wypoczynku w stolicy Tyrolu i jego okolicach, zapewniającym pełny zestaw atrakcji. Obejmuje on 13 ośrodków narciarskich i 22 miejsca warte zwiedzenia, a także usługi dodatkowe w Dolinie Stubai i Innsbrucku. W październiku 2020 r. (z terminem ważności do 9 maja 2021 r.) karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck rozpocznie swój drugi sezon, a jego posiadacze zyskają kompleksowy, atrakcyjny i bezpieczny pakiet usług.   

Narty w barwach jesieni

Strefy narciarskie objęte karnetem SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck umożliwiają gościom rozpoczęcie nowego sezonu wyjątkowo wcześnie. Stubaier Gletscher, największy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii, gwarantuje śnieg od października do maja. Jest więc pierwszym z 13 ośrodków, który otworzy swoje kolejki linowe i trasy dla narciarzy. W Królestwie Śniegu sezon rozpoczyna się już we wrześniu. W Innsbrucku i okolicach funkcjonuje jeszcze 12 stref narciarskich. Wyjątkowo atrakcyjne i zróżnicowane trasy narciarskie o łącznej długości ponad 300 kilometrów czekają na całe rodziny, miłośników narciarstwa rekreacyjnego i zawodowych sportowców.

40 atrakcji i niezliczona moc wrażeń

Nowy, dostępny od 1 października, karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck zapewnia dostęp do 22 atrakcji z zakresu rozrywki, kultury i zwiedzania. W Innsbrucku i jego okolicach, można zobaczyć zamek cesarski czy skocznię narciarską Bergisel. Posiadacz karnetu może korzystać z lokalnych środków transportu, np. autobusu narciarskiego i autobusu Sightseer z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania (Hop-On, Hop-Off). Ma również wstęp na trzy kryte baseny pływackie (bez sauny!) Freizeitzentrum Neustift, StuBay Sauna i Pool Paradise oraz Axams Indoor Pool. Dzięki tej bogatej ofercie, obejmującej ponad 40 pozycji, zimowy urlop można spędzić w bardzo ciekawy i urozmaicony sposób: rano pojeździć na nartach, po południu skorzystać z oferty kulturalnej w Innsbrucku a wieczorem popływać w jednym z basenów lub zjechać po oświetlonym torze saneczkowym. Możliwości wyboru jest bardzo wiele!

NOWOŚĆ tego sezonu: rezerwacja online

W tym roku po raz pierwszy można zamówić zintegrowany karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck przez Internet. Wystarczy jedno kliknięcie, a karnet zostanie szybko wysłany pocztą na adres domowy.

Jedyne takie miejsca na świecie

Oprócz bogatej oferty sportowej i rozrywkowej na stokach i w mieście karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck pozwala zwiedzić wiele miejsc unikalnych w skali światowej: jedyny na świecie park śnieżny Incity Snowpark (Innsbruck Nordkettenbahnen), jedną z największych aren nocnego narciarstwa w Europie (Bergeralm), najwyżej położony austriacki kurort narciarski (Kühtai), najczęściej odwiedzaną atrakcję turystyczną w Tyrolu (Kryształowy Świat Swarovskiego), najwyżej położony tematyczny ogród zoologiczny w Europie (Alpenzoo Innsbruck), najstarsze muzeum na świecie (zamek Ambras w Innsbruck) lub największy zegar słoneczny w Alpach, po którym można spacerować (Elferbahnen). Żaden inny region nie może się pochwalić takimi atrakcjami.

ATRAKCYJNIE i BEZPIECZNIE ― informacje dotyczące pandemii koronawirusa COVID-19

We wszystkich miejscach, do których wstęp zapewnia karnet SKI plus CITY Pass, zdrowie gości i pracowników jest sprawą najwyższej wagi. Strefy narciarskie i obiekty, w których odbywają się imprezy, są przygotowane na każdą ewentualność. Ze względu na charakter pandemii stosowane środki mogą ulegać zmianie w zależności od bieżącej sytuacji. Najważniejsze, aby każdy bawił się dobrze i bezpiecznie. Wszelkie zalecenia opisane są na stronach www.ski-plus-city.com/ lub www.innsbruck.info/

Więcej informacji o karnecie SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck, w tym ceny i harmonogramy, można znaleźć pod adresem: https://www.ski-plus-city.com/

Więcej informacji dla mediów można uzyskać pod następującymi adresami:

STMS
Marketing Services GMBH

Tourismusverband
Stubai Tirol

Innsbruck
Tourismus

Robert Lercher, BA
Zarząd

Michael Gstrein, Mag (FH)
Konsultant ds. PR i kontaktów z mediami

Alexandra Sasse, MA
Zarządzanie rynkami DE, AT, CH

Brixner Straße 3
A-6020 Innsbruck
Tel.: +43 512 34 24 21-15

Stubaitalhaus Dorf 3
A-6167 Neustift
Tel.: +43 50 1881-0

Burggraben 3
A-6020 Innsbruck
Tel.: +43 512 59 85 0-124

info@ski-plus-city.com
www.ski-plus-city.com

presse@stubai.at
www.stubai.at            

a.sasse@innsbruck.info
www.innsbruck.info   


Kilka faktów o karnecie SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck – jedyny taki na świecie:
Zintegrowany karnet, który można nabyć na okres co najmniej 2 dni, obejmuje 13 stref narciarskich, 22 miejsc do zwiedzania i 3 baseny kryte

Okres ważności

1 października 2020 – 9 maja 2021

Karnet obejmuje 13 ośrodków narciarskich:

Stubai Glacier (Neustift), Axamer Lizum (Axams), Ski Centre Schlick 2000 (Fulpmes), Kühtai (Kühtai), Hochoetz (Ötz), Muttereralm (Mutters), Bergeralm (Steinach am Brenner), Innsbruck Nordkettenbahnen (Innsbruck), Serlesbahnen (Mieders), Elferbahnen (Neustift), Patscherkofelbahn (Innsbruck-Igls), Oberperfuss - Rangger Köpfl (Oberperfuss) i Glungezerbahn (Tulfes).

22 oferty z zakresu rozrywki, kultury i zwiedzania w Innsbrucku i okolicach (wstęp jednorazowy):

Ogród zoologiczny Alpenzoo, pałac cesarski Hofburg w Innsbrucku, wystawa stała „Maksymilian I”, wieża miejska, muzeum Kryształowe Światy Svarovskiego, muzeum Goldenes Dachl, Archiwum Miejskie Innsbrucka, Muzeum Tyrolskiej Sztuki Ludowej, kościół dworski, Tyrolskie Muzeum Regionalne Ferdinandeum, Zbrojownia, Panorama Tyrolu i muzeum Kaiserjäger, skocznia narciarska Bergisel, Muzeum Anatomii, muzeum i odlewnia dzwonów Grassmayr, Tyrolskie Muzeum Kolei, zamek Ambras w Innsbrucku, Centrum Nauki Audioversum, Tyrolska Galeria Sztuki Taxispalais, zamek Hasegg, mennica, piesze zwiedzanie miasta (1 wycieczka)

3 kryte baseny pływackie (bez sauny):

Ośrodek rozrywki i wypoczynku Neustift, sauna i raj kąpielowy StuBay (jednorazowy wstęp na basen na maksymalnie 4 godziny), ośrodek rozrywkowo-wypoczynkowy Axams (jednorazowy wstęp na basen na maksymalnie 4 godziny)

Transport i usługi dodatkowe:

Autobusy narciarskie na istniejących trasach i wycieczki autobusem Sightseer w trybie „hop-on, hop-off” (z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania)

25% zniżki na nocne przejazdy kolejkami linowymi objętymi karnetem

Dostępne w kategoriach

freeskiing snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności