FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Miejsca >  Floating Park Głębokie

Miejsca

Floating Park Głębokie


Od:
system2wakeparks
Data:
5 lutego 2013, 14:54
Ocena:
Ocena 0.00
Szczecin

Floating Park Głębokie
Floating Park Głębokie jest nowopowstałym projektem wakeparku opartego na systemie 2.0 niemieckiej firmy Sesitec i długości 226 metrów. Do dyspozycji riderów będzie jeden kicker oraz slider o długości 12 metrów. Dla początkujących dostępni będą doświadczeni instruktorzy prowadzący szkółkę wakeboardową.
Floating Park Głębokie usytuowany jest na kąpielisku miejskim w południowej części Jeziora Głębokiego.
Do korzystania ze swoich uroków zachęca długa i szeroka plaża, strzeżona w trakcie trwania sezonu. Do dyspozycji odwiedzających są przebieralnie, toalety, restauracja, parking oraz wypożyczalnia i sklep ze sprzętem wakeboardowym.
Nasz wakepark znajduje się około 6 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd do Floating Park Głębokie możliwy jest z 4 kierunków: od centrum miasta, od strony Polic, od wsi Wołczkowo oraz dzielnicy Osowo.
Dojazd zapewniony jest również dzięki komunikacji miejskiej. Kursują tu tramwaje linii 1 i 9, oraz autobusy 51, 103, 106 i 529.
Zapraszamy serdecznie do Floating Park Głębokie wszystkich miłośników sportów wodnych na zabawę i naukę wakeski, wakeskate, wakeboardu i kneeboardu.

Dostępne w kategoriach

sport wakeboarding

Ostatnie foty

  • Floating Park Głębokie Floating Park Głębokie Floating Park Głębokie jest nowopowstałym projektem wakeparku opartego na systemie 2.0 niemieckiej firmy Sesitec i długości 226 metrów. Do... ocena Od:system2wakeparks Data:5 lutego 2013, 14:54więcej

Podziel się


QRCode

QRCode: Floating Park Głębokie

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności