FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Multimedia >  Foto >  Kraków Arena

Foto

Kraków Arena


Kraków Arena to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w... więcej
Kraków Arena to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników. Jest także świetnie skomunikowana z resztą miasta. Nasz kompleks składa się z dwóch hal – dużej i mniejszej, tzw. treningowej. Główna hala to przede wszystkim ogromna arena. Trzy poziomy widowni, miejsca siedzące lub stojące na płycie, możliwość dowolnej konfiguracji widowni to cechy, które spełnią warunki organizacji imprez każdej skali. Wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, rozbudowane systemy multimedialne, a także dobre warunki akustyczne obiektu przekonały już wielu planujących wydarzenia. Będąc w Krakowie, trudno nie zauważyć tego obiektu. Uwagę zwraca niespotykany gdziekolwiek indziej ekran LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali na długości ponad pół kilometra.

marketing@krakowarena.pl
tel.: 605 928 222
tel.: 739 455 600
tel.: 739 455 725

Wielofunkcyjny charakter Kraków Areny umożliwia rozgrywanie na jej terenie zawodów w co najmniej kilkunastu dyscyplinach rangi mistrzostw świata. Wśród nich są: badminton, boks, curling, gimnastyka akrobatyczna i artystyczna, halowa piłka nożna, hokej, koszykówka, lekkoatletyka, łyżwiarstwo figurowe, piłka siatkowa, piłka ręczna, sporty walki, sporty ekstremalne, tenis ziemny, tenis stołowy, zawody hippiczne, sportowe zawody taneczne. Zalety Kraków Areny to nie tylko jej lokalizacja, rozmiar i wielofunkcyjność, ale również jej bogate możliwości techniczne. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z najbardziej zaawansowanych systemów scenicznych i multimedialnych podczas odbywających się tu imprez. Taki obiekt z pewnością spełni oczekiwania organizatorów różnorodnych wydarzeń, jak i zadowoli samych widzów. Kraków Arena kontrolowana jest przez nowoczesne systemy zarządzania. To one odpowiadają m.in. za komfort uczestników wydarzeń poprzez utrzymanie właściwej temperatury i wilgotności wewnątrz hali. Przez większą część roku w hali może działać stałe lodowisko. Już w ciągu kilku godzin – za pomocą paneli izolacyjnych i odpowiedniej nawierzchni – arenę można zmienić w miejsce rozgrywek innych dyscyplin.

Kraków Arena to świetne miejsce do organizacji zawodów sportowych, ale także koncertów, wystaw, kongresów, targów. Może być również planem produkcji telewizyjnych, reklamowych czy wielkich spektakli z udziałem tysięcy widzów. Tylko nieliczne hale oferują tak rozwiniętą infrastrukturę; 15 tys. miejsc siedzących na na trybunach, nawet 9 tys. miejsc stojących na płycie przed sceną, przy łącznej pojemności hali blisko 20 tys. osób. W Kraków Arenie pamiętano o różnych potrzebach klientów; sale konferencyjne, restauracje, bary i ponad 1,3 tys. miejsc parkingowych – to niezbędne zaplecze każdego prestiżowego wydarzenia artystycznego i biznesowego. Na specjalnych gości czeka ponad 500 miejsc w wydzielonych sektorach i komfortowych lożach w ekskluzywnej Strefie VIP.
Kraków Arena

Dostępne w kategoriach

music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności