FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Wydarzenia >  Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020

Wydarzenia

Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2020-02-29 09:00 do 2020-03-01 16:00

Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020

To już 5 edycja słynnego Banked Slalomu
organizowanego przez Lib Tech i Quiksilver. Tym razem spotykamy się w Krynicy na stoku Słotwiny Arena 29.02-01.03, gdzie powstanie zupełnie nowy tor do Banked Slalom czyli trasa pełna zakrętów, band i kickerów, aby nasi polscy snowboardziści mogli się wykazać uniwersalnością umiejętności!


Zaczynamy w sobotę (29.02) od rana z kwalifikacjami. Następnie wieczorem słynne już after and before party z losowaniami nagród i nagrodzeniem najmłodszych. Plus jeszcze wiele atrakcji, które podamy wkrótce!

Niedziela (01.03) to czas finału gdzie najlepsi zmierzą się ze sobą i powalczą o sponsoring Lib Techa i Quiksilvera na sezon 2020/2021, a także wiele innych wartościowych nagród.
W niedzielę dla tych, którzy nie dostaną się do finału możliwość startu w imprezie Splash Słotwiny Arena.

Oczywiście podczas imprezy będzie możliwość przetestowania sprzętu z słynnej fabryki MERVIN! Deski Lib Tech i Gnu, a także wiązania Bent Metal będą czekały na was! Mało tego sprzęt będzie perfekcyjnie przygotowany, abyście mogli na nim walczyć o topowe lokaty w zawodach! Dodatkowo w tym roku będzie możliwość profesjonalnego nasmarowania deski na stoku, Postaramy się też zrobić mały snowpark na rozgrzewkę.

Jak tradycja nakazuje zwycięzcami zostają najszybsi amatorzy (mężczyzna i kobieta). Ale jak zawsze prosi są mile widziani,by pokazać na jakim poziomie jest nasz krajowy snowboarding. Dodatkowo w tym roku startujemy z nową kategorią junior, która również będzie podzielona na Pro i Amator (juniorzy do lat 12 i juniorzy do lat 16).

Dodatkowo startujemy z konkurencją "Senior Competition" dla riderów w wieku 50 lat i więcej!

Kategorie:

Amator: W zawodach uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące stale lub czasowo w Polsce i nieposiadające licencji zawodniczej PZN lub ISF oraz sponsorów – start w kategorii AMATOR.

Pro: Dopuszcza się start zawodników posiadających licencje, lub byłych zawodników i kadrowiczów, jednakże ich start odbywa się w kategorii PRO.

Miejsca

  • Słotwiny - Krynica Zdrój Słotwiny - Krynica Zdrój Kompleks narciarski SŁOTWINY jest najstarszym ośrodekiem narciarskim w Krynicy. Dysponuje koleją krzesełkową (925 m) oraz dwoma wyciągami (925 m i 120 m). Wyciągi są oświetlone,... Słotwińska 53, Krynica Od: alik Data: 24 stycznia 2012, 12:27 więcej

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020
Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności