FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Wydarzenia >  Alter Sport Festiwal w Rybniku

Wydarzenia

Alter Sport Festiwal w Rybniku


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00


Data wydarzenia: od 2019-08-24 15:00 do 22:00

Alter Sport Festiwal w Rybniku

Ekstremalna sobota w Rybniku!

Spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już w najbliższą sobotę w Rybniku! Przy piaszczystej plaży na terenie ośrodka Kamień zobaczymy ekstremalne show, poznamy sporty niszowe i alternatywne, a także posłuchamy znakomitych koncertów! Będzie się działo!

Trzecia edycja Alter Sport Festiwal z pewnością będzie największą z dotychczasowych. Wystarczy spojrzeć na liczbę wystawców! Ponad 20 stanowisk prezentujących sporty niszowe i alternatywne jak: flyboard, paralotnie, drift trike, nurkowanie, quady, skutery, strzelectwo, baseball będzie czekało na odwiedzających! Przyjdź i zobacz!

Natomiast od godziny 17:30 na ogromnym torze typu BIG AIR rozpocznie się ekstremalne widowisko Sound of Gravity czyli ewolucje na ogromnych wysokościach zsynchronizowane z pirotechniką i muzyką legendarnego zespołu QUEEN! To właśnie tutaj zawodnicy na rowerach, rolkach czy hulajnodze pokażą że grawitacja nie ma znaczenia!

Podczas pokazów będziemy świadkami skoków synchronicznych, a także zawodów: konkurs skoku wzwyż i sesję best trick! Zespół Sound of Gravity przygotował także wiele innych niecodziennych punktów programu jak jedyny w Europie „pociąg” składający się z podwójnych salt! Możliwe że pojawi się próba wylądowania pierwszego w Europie potrójnego salta na rowerze MTB w wykonaniu Przemka Abramowicza. Młody wrocławianin był bliski tego wyczyny podczas pokazów w Lublinie, niestety tam się nie udało. Może spróbuje w Rybniku?!

„To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Zapraszamy także na końcowy pokaz pirotechniczny, który Sfera Sportu wyreżyserowała specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Rybniku urozmaicimy go dodatkowo występem Bractwa Ognia – Spaleni” – tak część scenariusza opisuje Krzysztof Magiera z Sfery Sportu.

Posłuchamy także dobrej muzyki. Na pokazach Sound of Gravity towarzyszyć będą nam utwory zespołu QUEEN, natomiast w przerwie zagra DJ HWR, a zaraz po nim gwiazda wydarzenia zespół CHONABIBE! Natomiast na koniec, zaraz po pokazie pirotechnicznym pobawimy się przy secie DJ ANGELO!

Samej imprezie klimatu doda znakomita lokalizacja. Zielony park z piaszczystą plażą i miejscem do wodnych kąpieli będzie znakomitą zachętą do przybycia do Rybnika na cały dzień!

Organizatorzy zadbali także o dodatkowe autobusy miejskie, które będą kursowały częściej niż zwykle z centrum Rybnika do Rybnik-Kamień czyli na miejsce wydarzenia!

Alter Sport Festiwal wraz z pokazami Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, freestylowych i doskonałej muzyki! Rybnickie wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięci! Na wydarzenie zaprasza gospodarz Sfera Sportu, MOSiR Rybnik oraz Miasto Rybnik! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

HARMONOGRAM: 24.8.2019

  • 15:00 prezentacje i wystawy sportów niszowych/alternatywnych/ekstremalnych
  • 17:30 pokazy Sound of Gravity (I część)
  • 19:00 koncert DJ HWR
  • 19:30 koncert zespołu Chonabibe
  • 20:30 pokazy Sound of Gravity (II część)
  • 21:00 pokaz pirotechniczny
  • 21:15 koncert DJ ANGELO

Miejsca

  •   Ośrodek Wypoczynkowy w Kamieniu Zasady korzystania z ośrodka w Kamieniu: Opłata za korzystanie z kąpieliska 5 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy, bezpłatnie dla dzieci do lat 4. Korzystanie z pozostałej części... Rybnik Od: Redakcja Data: 23 sierpnia 2019, 09:07 więcej

Dostępne w kategoriach

music sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Alter Sport Festiwal w Rybniku

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności