FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Wydarzenia >  WakeGP 2019 by MasterCraft Polska

Wydarzenia

WakeGP 2019 by MasterCraft Polska


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2019-08-24 11:30 do 17:00

WakeGP 2019 by MasterCraft Polska

Surfing to nie tylko sport – przede wszystkim to styl życia.

To realizowanie swoich pasji w każdej chwili, każdego dnia. To czekanie na falę i życie na fali. Wakesurfing to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą realizować swoje pasje na jeziorach. Dzięki motorówkom MasterCraft generującym fale nikt już nie musi na nie czekać, teraz fale czekają na tych, którzy chcą poczuć tę adrenalinę i pasję.

„Gdy pięć lat temu po raz pierwszy odbiliśmy motorówką od brzegu, nie zastanawiałem się nad tym, czy rok później uda nam się powtórzyć to wydarzenie. Żyłem dla tamtej chwili i cieszyłem się, że udało nam się zgromadzić naprawdę dobrych zawodników” – powiedział Mariusz Gajewski, organizator zawodów i dealer MasterCraft Polska. – „Dziś w zawodach biorą udział najlepsi wakesurferzy w Europie, czekają na nie miesiącami, przygotowują się właśnie na ten dzień. Cieszę się, że udało nam się zarazić naszą pasją tak wielu ludzi. To jest właśnie miara sukcesu”.

Wakesurf, tak jak każdy sport, to także rywalizacja i ciężka praca, to codzienne treningi, podporządkowywanie życia swojego i bliskich tej jednej ważnej chwili – Grand Prix. Zawody WakeGP 2019 by Mastercraft Polska to jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu sezonu.  Zawodnicy co roku przygotowują formę, aby tego jednego dnia być najlepszymi, stanąć na podium i sięgnąć po złoto. 24 sierpnia w rywalizacji na wodach Zalewu Zegrzyńskiego wezmą udział zarówno reprezentanci polski, jak i zawodnicy z innych krajów. Na falach zobaczymy m.in. Tomka Franta, Gosię Strojek, Olka Lange oraz wielu innych.

„Wakesurf to przede wszystkim mój styl życia” – powiedziała Gosia Strojek, jedna z najlepszych polskich zawodniczek. – „Od kiedy pamiętam brałam udział w różnych zawodach. Udało mi się zdobyć Mistrza Polski kategorii Kobiet Open i parę razy stanąć na podium Międzynarodowych Zawodów Wakesurf WakeGP Poland by MasterCraft. Nie mogę się już doczekać sobotniej rywalizacji.” – dodała Strojek.

Zawody WakeGP 2019 by Mastercraft odbywają się w tym roku po raz piąty. Do rywalizacji stanie kilkunastu najlepszych wakesurferów z Europy. Dzięki transmisji live na telebim w strefie kibica, widzowie będą mogli zobaczyć szeroką gamę tricków o najwyższym stopniu trudności – frontside i backside shove it, super ollie, laybacki, switche, power turny, snapy to tylko zapowiedź sobotnich szaleństw na falach.

Zawody rozpoczną się o 11:30 od kwalifikacji. Wakesurferzy będą prezentowali swoje umiejętności zebranym widzom. Po krótkiej przerwie, o 17:00 zapraszamy na finały, a o 20:30 na rozdanie nagród i imprezę do białego rana, którą rozkręci DJ Vazee.

Zawody WakeGP 2019 by MasterCraft Polska

Data: 24 sierpnia 2019, start 11:00

Miejsce: Warszawianka Hotel Wellness & SPA, Jachranka 77, 05-140 Serock

Sponsorzy: EATON, CIRRUS, Gren Hause Development, Jaguar Land Rover, Ciechan, MasterCraft, Nã ƒali, Hotel Warszawianka

Partnerzy: Dictador, FEN, Man Island, Philips, Dream Lake

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez Fakt, Noizz, Onet oraz Polsat.

Więcej na:

Facebook: https://www.facebook.com/WakeGPPoland/

Instagram: https://www.instagram.com/wakegppoland/

Miejsca

  • Zalew Zegrzyński Jachranka – Hotel Warszawianka Zalew Zegrzyński Jachranka – Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe nad Zalewem Zegrzyńskim Kontakt z Hotelem: tel +48 22 768 90 00, fax. +48 22 768 94 58, e-mail: hotel@warszawianka.pl Jachranka 77, Serock Od: Redakcja Data: 17 czerwca 2014, 14:28 więcej

Dostępne w kategoriach

sport surfing wakeboarding

Teksty

  • Wyniki WakeGP 2019 by MasterCraft Polska Wyniki WakeGP 2019 by MasterCraft Polska  Zawody wakesurfowe zawsze przyciągają dziesiątki widzów, którzy tak jak zawodnicy kochają wodę i pragną realizować swoje pasje. Tak... ocena Od:Redakcja Data:26 sierpnia 2019, 17:04więcej


Galeria


Podziel się


QRCode

QRCode: WakeGP 2019 by MasterCraft Polska
Reklama-Jak zamawiać?
Accompilce

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności