FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Wydarzenia >  XXIII Mistrzostwa Polski w...

Wydarzenia

XXIII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów


Od:
MOSiR Olkusz
Ocena:
Ocena 0.00


Data wydarzenia: od 2018-05-05 10:00 do 16:00

XXIII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów
W sobotę 5 maja Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny w roli organizatora regionalnego przeprowadzi XXIII edycję Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów. Do udziału w zawodach, które będą jednocześnie Mistrzostwami Województwa Małopolskiego serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze.

Rywalizacja odbędzie się w 5 kategoriach kobiecych i 9 męskich oraz w klasyfikacji rodzinnej i Pucharu Polski. Najmłodsi uczestnicy (przedszkolaki) będą klasyfikowani w swojej kategorii, wystartują na mini-trasie, na rowerkach biegowych, czterokołowych itp. XXIII edycja zawodów odbędzie się podobnie jak w zeszłym roku w Silver Parku czyli Parku Rekreacyjno-Krajobrazowym przy ul. Głowackiego w Olkuszu. Silver Park jest bazą sportowo-wypoczynkową gdzie aktywnie spędzić czas mogą nie tylko dzieci i młodzież, ale i osoby dorosłe. Starty w poszczególnych kategoriach rozpoczną się od godz. 10:00. Uczestnicy będą pokonywać trasę wyznaczoną po torach ziemnych, pagórkowatych oraz terenach zielonych.

Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku 04.05 na stronie www.familycup.com.pl. Startujący w kategoriach A/K, B/K, A/M, B/M, C/M mają zagwarantowany bezpłatny start, natomiast pozostałych obowiązuje wpisowe w kwocie 25,00 zł. Po wcześniejszym zgłoszeniu wpisowe można wpłacać na rachunek bankowy: BANK PEKAO SA nr: 68 1240 4748 1111 0000 4872 9545 lub w dniu zawodów w Silver Parku.

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają poczęstunek oraz zostaną objęci ubezpieczeniem.

Dla zwycięzców przewidziano dyplomy i puchary. Każdy uczestnik będzie miał szansę na nagrodę biorąc udział w konkursie. Szczegółowe informacje w regulaminach na stronie www.familycup.com.pl oraz www.mosir.olkusz.pl

Formularz zgłoszeniowy on-line: http://www.familycup.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=69&Itemid=28

Miejsca

  • Silver Park - Skatepark Olkusz Silver Park - Skatepark Olkusz Jest to jedyne tego typu miejsce w Polsce, w którego skład wchodzą skateplaza, skatespot z lokomotywą, tory trialowe, pumptrucki i drity. Głowackiego, Olkusz Od: Redakcja Data: 6 maja 2014, 23:02 więcej

Dostępne w kategoriach

bike mtb sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: XXIII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów
Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności