FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Wydarzenia >  Burn In Snow 2013

Wydarzenia

Burn In Snow 2013


Od:
marylka
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2013-02-08 12:00 do 2013-02-09 23:59

Burn In Snow 2013
Burn In Snow powraca do Szczyrku ze zdwojoną mocą! Druga edycja jedynego w Polsce zimowego festiwalu łączącego sport i muzykę odbędzie się w dniach 8 - 9 lutego 2013 roku.

Do imprezy pozostało jeszcze dużo czasu, a już wiadomo, że na stałe zapisze się ona w historii polskiego snowboardu. Po raz pierwszy w kraju nad Wisłą odbędą się bowiem zawody big air o statusie 4 gwiazdek rankingu World Snowboard Tour (dotychczas znanego jako TTR).

Jak komentuje Michał Ligocki, jeden z najbardziej utytułowanych reprezentantów naszego kraju - „Impreza na takim poziomie jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla środowiska freestyle’owego w Polsce. Przede wszystkim pojawiamy się na snowboardowej mapie świata jako miejsce gdzie są zawodnicy i zawody na najwyższym poziomie. Z drugiej strony możemy pokazać lokalnie jak wielkim zainteresowaniem cieszy się snowboard. Myślę, że kilka tysięcy osób, które przyciągnęło Burn In Snow w 2012 roku mówi samo za siebie.”

Poza prestiżem związanym z uczestnictwem w zawodach na tak wysokim poziomie, na najlepszych czeka tym razem pula nagród w gotówce sięgająca 50 000 złotych!
Na tytuł najgorętszej imprezy sezonu Burn In Snow zasłużyło sobie jednak nie tylko ze względu na widowiskową rywalizację. Na dwóch scenach wystąpią czołowi artyści muzyki niezależnej i klubowej znani z największych europejskich festiwali (podczas pierwszej edycji byli to m.in. Hot Chip, Uffie czy Kamp!). W tym roku ma być jeszcze lepiej - organizatorzy zapowiadają niespodziankę w postaci pierwszego polskiego występu gwiazdy młodego hip-hopu oraz koncerty kilkunastu polskich i zagranicznych didżejów! Pełen line up poznamy już na początku grudnia.
Na wszystkich, którzy pojawią się w Szczyrku 8 i 9 lutego czekają także wystawa i testy najnowszego sprzętu snowboardowego i narciarskiego oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenia

  • Burn In Snow 2012
    lut 11
    Burn In Snow 2012 11 lutego 2012 w Szczyrku odbędzie się największa impreza zimowa tego sezonu. Najlepsi snowboardziści powalczą o nagrody w czasie widowiskowych zawodów big air, a zgromadzoną publiczność... Data wydarzenia: 11 lutego 2012 Od: alik więcej

Miejsca

  • Szczyrk, Skrzyczne Szczyrk, Skrzyczne Kolej linowa na Skrzyczne – wyciąg krzesełkowy w Szczyrku, z krzesełkami dwuosobowymi, umożliwiający wjazd na Halę Jaworzyna (961 m n.p.m.) oraz na szczyt Skrzycznego (1257 m n.p.m.).... Myśliwska 45, Szczyrk Od: pawelec Data: 2 czerwca 2010, 17:18 więcej

Dostępne w kategoriach

freeskiing snowboarding sport

TekstyGaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: Burn In Snow 2013

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności