FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Multimedia >  Video >  PWA Podersdorf 2013 - Slower

Video

PWA Podersdorf 2013 - Slower

Od:
Jakub Kosmowski   więcej video
Data:
4 maja 2013, 12:31


PWA Podersdorf 2013 - Slower
Zaczęliśmy ten sezon od pierwszej eliminacji PWA w Podersdorfie. Pojechaliśmy tam aby nakręcić dla firm windsurfingowych komercyjne projekty video. Jak to zwykle bywa zostało nam bardzo dużo... więcej
Zaczęliśmy ten sezon od pierwszej eliminacji PWA w Podersdorfie. Pojechaliśmy tam aby nakręcić dla firm windsurfingowych komercyjne projekty video. Jak to zwykle bywa zostało nam bardzo dużo materiału który nie użyliśmy w produkcjach.

Pomyślałem że możemy podzielić się tym materiałem i złożyłem to w krótki filmik z najlepszymi manewrami. Na sieci jest pełno filmów z Podersdorfu dlatego pomyślałem że nasz zrobimy tylko slow motion. Mam nadzieje że Wam się spodoba.

Co do samych zawodów to poziom był wysoki jak na ciężkie warunki na wodzie. Było widać że większość zawodników miała wielki problem ze zmiennym wiatrem i sporym chop'em. Oczywiście czołówka mimo to robiła swoje.

Mój pobyt w Podersdorfie był związany z produkcjami które robiliśmy dla firm windsurfingowych ale dodatkowo na każdej eliminacji będziemy montować krótkie filmiki w ramach budowania widowni pod nasz największy projekt czyli Crossing the Limits. Będziemy prawie na każdej eliminacji i poza pracą komercyjną będziemy mocno pracować nad przygotowaniami do CTL w 2014 roku.

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

sport windsurfing

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności