FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Trek Enduro MTB Series w Rabce

News

Trek Enduro MTB Series w Rabce

Od:
Redakcja 
Data:
7 maja 2019, 12:38
Ocena:
Ocena 0.00

Zapisz się już dziś na „Trek Enduro MTB Series” w Rabce

Dzisiaj czyli we wtorek 7-go maja rozpoczyna się rejestracja na pierwsze w Polsce dwudniowe zawody w kolarskim enduro. Impreza czyli Trek Enduro MTB Series odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2019 w Rabce-Zdroju.

TUTAJ SIĘ ZAPISZESZ >> http://zapisy.enduromtbseries.pl/

O dwudniowej rywalizacji w ramach kolarskich zawodów enduro mówiło się już od jakiegoś czasu, ale dopiero w tym roku stanie się ona faktem. To efekt połączenia sił ekipy organizacyjnej Enduro MTB Series oraz teamu Eskimoo, czyli doświadczenia ze znajomością lokalnych tras. Na możliwość przeprowadzenia wyścigu ma wpływ również przychylności władz Rabki-Zdroju, oraz Fundacji Rozwoju Regionu Rabka. Dodajmy do tego świetne trasy i osiągnięte porozumienie z nadleśnictwem oraz prywatnymi właścicielami gruntów i mamy imprezę (a w zasadzie punkt wyjścia do jej organizacji J ). Ale do rzeczy…

W piątek 21 czerwca zapraszamy już uczestników do biura zawodów (Amfiteatr, ul. Chopina 17, Rabka-Zdrój). Polecamy już wtedy załatwić formalności i nie zostawiać tego na sobotę rano. Pierwszy dzień rywalizacji, czyli sobota 22.06. przyniesie zawodnikom 4 Odcinki Specjalne i w sumie około 40 km do pokonania (OS + dojazdówki). Dwa z nich będą w formacie on-sight (bez wcześniejszej publikacji ich przebiegu), zaś dwa z trasą, na której będzie możliwość treningu (publikacja na Trailforks ok. 2 tygodnie przed imprezą). Potem przyjdzie czas na regeneracje sił i wieczorny koncert w Amfiteatrze. Niedzielne ściganie to również 4 OS-y o łącznej długości (wraz z dojazdówkami) ok. 30 km. Wtedy również dwa odcinki będą znane a dwa nie. Tradycyjnie napoje i przekąski regeneracyjne zapewni Oshee, a w pakiecie startowym otrzymacie kilka fajnych gadżetów (smar eLube, Nikwax, t-shirt, produkty Oshee). Ponadto w niedzielę organizatorzy zapowiadają mini-wyścig dla najmłodszych. Dodatkowo na wszystkich uczestników oraz kibiców czekać będzie ponad 30 rowerów testowych marki TREK. Harmonogram imprezy oraz bazę noclegową znajdziecie na stronie dotyczącej I edycji cyklu: http://enduromtbseries.pl/pl/kalendarz/22-23-czerwca-rabka-zdroj.

Liczba miejsc jest ograniczona, zatem szybko się zapisujcie. Podobnie jak w zeszłym roku sugerujemy, aby do pierwszych grup startowych rejestrowali się czołowi, najszybsi zawodnicy.

Aktualne informacje znajdziesz na: www.facebook.com/EnduroMTBseries oraz na www.enduromtbseries.pl.

Kalendarz imprez:

#1 – TREK Enduro MTB Series - 22-23 CZERWCA 2019 – RABKA-ZDRÓJ

#2 – WHYTE Enduro MTB Series - 13 LIPCA 2019 – PRZESIEKA

#3 – CAT Phones Enduro MTB Series - 31 SIERPNIA – SREBRNA GÓRA

Dostępne w kategoriach

mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności