FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Rowerowy weekend w Kasinie

News

Rowerowy weekend w Kasinie

Od:
alik 
Data:
20 czerwca 2018, 12:45
Ocena:
Ocena 0.00
NAJWAŻNIEJSZA IMPREZA DOWNHILLOWA 2018 W POLSCE

Rowerowy weekend Diverse Downhill Contest w Bike Parku Kasina przed nami!

Już 21-22 lipca czeka nas najważniejsza impreza kolarstwa zjazdowego tego roku, czyli Mistrzostwa Polski, a razem z nimi mnóstwo dodatkowych atrakcji skierowanych do kibiców i fanów dwóch kółek w wersji MTB. Na starcie zawodów staną topowi rowerzyści kraju, którzy walczyć będą o tytuł Mistrza Polski.

Imprezy cyklu Diverse Downhill Contest od zawsze wzbudzają wielkie emocje i przysparzają ogromnej dawki adrenaliny. Co za tym idzie, trzeci weekend lipca będzie świetną okazją do kibicowania najlepszym zawodnikom tej ekstremalnej dyscypliny, którzy zmierzą się na długiej, trudnej i ciekawej trasie, będącej kombinacją trzech różnych bike parkowych tras. Zawodnicy wystartują w ośmiu kategoriach, dopasowanych do umiejętności, wieku jak i posiadanego sprzętu.

Rowerowy weekend w Bike Parku Kasina to także szeroka gama atrakcji towarzyszących, zachęcająca amatorów dwóch kółek do aktywnego spędzenia czasu. Na miejscu znajdziecie propozycje zarówno dla młodszych i starszych, dla doświadczonych rowerzystów jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z rowerem:

  • Kids Race – zawody downhillowe dla dzieci do 15 roku życia, z podziałem na kategorie wiekowe,
  • Leatt Pumptrack (w trzech kategoriach wiekowych) – czyli wyścig  na torze zamkniętym w pętli, składającym się z band i muld. W tej atrakcji wystartować możecie bez względu na posiadany sprzęt – ba! Niepotrzebny będzie Wam nawet łańcuch, ponieważ ściganki na pumptracku obywają się bez pedałowania.
  • Diverse wycieczka enduro – rowerowa wycieczka z przewodnikiem dla grupy początkującej, podczas której zwiedzicie malownicze okolice stoku parku rowerowego w Kasinie Wielkiej.
  • Monster Best Whip Contest – czyli jeden z punktów obowiązkowych każdej edycji Diverse Downhill Contest. Jest to konkurs skoków podczas którego zawodnicy konkurują o jak najbardziej stylowe ‘wyłamanie’ w locie roweru.

Udział w atrakcjach dodatkowych jest darmowy, a zapisać się na nie można wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy pod adresem: http://bit.ly/Mistrzostwa_Polski_atrakcje_dodatkowe

Tradycyjnie nie zabraknie również konkursu na najlepszego foto reportera wydarzenia oraz na najlepiej kibicującą ekipę, czyli Diverse Foto Contest oraz Best Fan.

Zapisy online na zawody DH trwają do środy 18 lipca do godziny 23:59 pod adresem: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/51/

Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest 2018 zbliżają się wielkimi krokami, zawczasu więc poinformujcie swoją rodzinę, przyjaciół lub drugą połówkę i zaplanujcie wspólny wypad do Bike Park Kasina - największego, rowerowego obiektu tego typu w naszym kraju. Rowerowa przygoda oraz weekend pełen sportowych wrażeń gwarantowany!

Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest 2018 Foto: Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest 2018
Więcej informacji: http://www.downhillcup.eu/

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1993019530915124/

Facebook: https://web.facebook.com/downhillcontest/

Organizator - Agencja Sport UP:

https://www.facebook.com/sportupagencja/

Dostępne w kategoriach

mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności