FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Dyrektor marketingu Commvault...

News

Dyrektor marketingu Commvault zdobywa biegun południowy

Od:
Redakcja 
Data:
2 lutego 2018, 12:16
Ocena:
Ocena 0.00

Chris Powell, dyrektor marketingu Commvault wraz z ekspedycją pod kierownictwem legendarnego badacza polarnego Roberta Swana, zdobył biegun południowy. Cała ekspedycja była zasilana wyłącznie czystą energią.

Piesza ekspedycja, liczącą pond 600 mil trasą, miała za zadanie zwrócenie uwagi na problem zmiany klimatu naszej planety i konieczność zmiany mentalności korzystania z czystych źródeł energii. Misja SPEC (South Pole Energy Challenge) to pierwsza w historii wyprawa w całości zasilana przez czystą energię.  Chris Powell jest pierwszym dyrektorem marketingu (CMO), który dociera na biegun, a Robert i Barney Swan to pierwszy duet ojciec-syn, który razem dotarł na biegun południowy.

Chris Powell z ekspedycją pod kierownictwem legendarnego badacza polarnego Roberta Swana Foto: Chris Powell z ekspedycją pod kierownictwem legendarnego badacza polarnego Roberta Swana
Ze względu na niższe od planowanego tempo marszu, 61-letni lider zespołu w połowie trasy był zmuszony powrócić do obozu Base Camp na Union Glacier. Robert dołączył do swojego zespołu, kiedy dotarli do 89go równoleżnika, aby wspólnie z nimi pokonać ostatnie 60 mil ekspedycji. W tym samym momencie do grupy dołączył Chris Powell, dyrektor marketingu Commvault.

"Niestety Antarktyda mnie pokonała, po raz pierwszy. Jednak to było South Pole Energy Challenge, a nie Robert Swan Challenge. Mam jednak nadzieję, że ekspedycja poruszyła wyobraźnię społeczeństwa i uwypukliła problemy całej planety dotyczące zmiany klimatu. Głęboko wieżę w to, że razem możemy osiągnąć nasze cele i pomóc w zmianie sposobu, w jaki używamy energii”- powiedział Robert Swan.

"Najważniejszy jest powód, a co może być bardziej szlachetnym i ważnym powodem niż ochrona naszej planety dla przyszłych pokoleń?" - powiedział Chris Powell dyrektor marketingu w Commvault. "Byłem zaszczycony, mogąc wziąć udział w tej wyprawie. Cieszę się też, że jako Commvault mogliśmy dostarczyć Robertowi i jego organizacji 2041 technologię rejestrowania, dokumentowania i bezpiecznego zapisywania materiałów wideo, audio i obrazów, przechwytywanych na całym dystansie ekspedycji.” zakończył Powell.

Podczas wyprawy South Pole Energy Challenge (SPEC) Commvault przechwytywał, gromadził, zarządzał, chronił i udostępniał dane z wyprawy. Zespół 2041 dysponuje ogromną ilością zróżnicowanych danych takich jak zdjęcia, raporty, e-maile. Rozwiązania Commvault zapewniła zupełnie nowy poziom zarządzania danymi z wyprawy. Commvault wspiera organizację 2041 również po zakończeniu SPEC. W najbliższych latach firma będzie korzystała z rozwiązań Commvault do przechowywania i ochrony danych, z których skorzysta 2041, aby realizować swoją misję ochrony Antarktyki i nieść przesłanie odnawialnej, zrównoważonej energii w celu zwalczania zmian klimatycznych.

Polar Expedition 4 Foto: Polar Expedition 4
Robert Swan
to pierwszy człowiek, który dotarł pieszo na oba bieguny. Jest założycielem organizacji 2041, której celem jest edukacja ekologiczna, popularyzacja wykorzystania odnawialnych źródeł energii, a także ochrona Antarktydy jako ostatniego kontynentu nienaruszonego działalnością człowieka. W roku 2041 wygasa podpisany na 50 lat, przez społeczność międzynarodową, pakt gwarantujący, że na terenie Antarktydy nie będą pozyskiwane surowce naturalne. Poza tym misją Roberta Swana jest inspirowanie rządów, przedsiębiorstw i inwestorów, a także osób prywatnych, do podejmowania konkretnych i wymiernych działań, mających na celu zmianę sposobu w jaki myślą, i wykorzystują energię. Jego celem jest też realizacja ambicji Porozumienia Narodów Zjednoczonych, zawartego w 2016 roku w Paryżu, aby utrzymywać globalne temperatury na poziomie nie większym niż dwa stopnie powyżej poziomu sprzed rewolucji przemysłowej.

Commvault jest czołowym dostawcą rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami. Pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie wykorzystywać dane i wyodrębniać z nich cenne informacje biznesowe oraz przekształcać współczesne środowiska danych. Commvault dostarcza usługi i rozwiązania bezpośrednio, a także poprzez światową sieć partnerów i dostawców usług. Commvault jest liderem w branży w zakresie ochrony i odzyskiwania danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji, archiwizacji, synchronizacji i udostępniania danych. Zyskał uznanie klientów i wpływowych ekspertów za swoją wizję technologii, liczne innowacje oraz udane wdrożenia. Firma cieszy się opinią niezależnego i zaufanego eksperta. Wyłącznym obszarem jej zainteresowania jest zarządzanie danymi. Rozwiązania Commvault są stosowane przez firmy różnej wielkości, we wszystkich gałęziach przemysłu. Rozwiązania wdrażane są w środowiskach fizycznych na platformach mobilnych, w chmurze, a także w formie usługi w modelu as-a-service. Commvault zatrudnia na całym świecie ponad 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Spółka z siedzibą w Tinton Falls w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych jest notowana na giełdzie NASDAQ (CVLT). Więcej informacji o firmie Commvault oraz korzyściach płynących z odpowiedniego zarządzania danymi można znaleźć na stronie commvault.com

 

 

Dostępne w kategoriach

sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • mgl
 • Forfiter
 • Redakcja
 • Macko
 • Klaudia Stój
 • lotar
 • margeles
 • lprvi94
 • jozefa
 • flkid12
 • grishama4413
 • acsoz86
 • aybnb51
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności