FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Startuje Zeke and Luther TownTour!

News

Startuje Zeke and Luther TownTour!

Od:
alik 
Data:
16 czerwca 2010, 01:13
Ocena:
Ocena 5.00
7. edycja największej imprezy deskorolkowej w Polsce. Już za kilka dni, podczas Światowego Dnia Deskorolki, startuje Zeke and Luther TownTour – siódma edycja cyklu kultowych imprez deskorolkowych.

Gwiazdy polskiej deskorolki, artyści związani z kulturą ulicy, widowiskowe zawody, dziesiątki spektakularnych tricków, setki atrakcji i tysiące wrażeń – to wszystko już wkrótce w Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Start podczas Światowego Dnia Deskorolki – 21 czerwca w Warszawie! Wstęp wolny!

Ideą tegorocznego touru, który organizowany jest tym razem głównie z myślą o młodszych i początkujących deskorolkowcach, jest ukazanie skateboardingu we wszystkich jego aspektach. Nie tylko jako jazdę na deskorolce, ale jako sztukę, sposób na życie łączący muzykę, film, fotografię, graffiti i modę. Podczas imprez odbędą się liczne zawody deskorolkowe dla młodszych, starszych i pro, projekcje filmów deskorolkowych, pokazy sztuki graffiti oraz wystawy albumów street artowych i deskorolkowych. Do tego warsztaty street artowe, gry telwizyjne, konkursy, np. w malowaniu deskorolek i szkółka deskorolki dla najmłodszych.

Za gramofonami najlepszy skejtowy DJ w Polsce – DJ DEF. Dla pierwszych 100 skejtów na każdym evencie 100 t-shirtów Zeke and Luther TownTour. Ponadto szereg best tricków dla wszystkich z całą masą nagród, a podczas wszystkich eventów na wielkim monitorze TownTourowego pojazdu będzie można zobaczyć zwiastuny nowego sezonu hitowego serialu komediowego Disney XD Zeke i Luther, który już w lipcu pojawi się na Disney XD.

Pierwsza impreza odbędzie się w poniedziałek, 21 czerwca, w skateparku Jutrzenka w Warszawie i rozpocznie się o godzinie 14.00. Wydarzenie zostanie sfilmowane i wyemitowane na Disney XD tuż przed premierą drugiego sezonu serialu Zeke i Luther. Kilka dni później ekipa touru odwiedzi pomnik Trudu Górniczego w Katowicach, następnie plac Wolności w Poznaniu, a na koniec wielki finał w skateparku w CH Blue City w Warszawie.

Podczas eventów w Warszawie Poznaniu i Katowicach zostanie wybranych 15 najlepszych młodych skejtów (chłopcy/ dziewczynki do lat 15; po 5 z każdego z miast), którzy walczyć będą o roczny sponsoring. Kolejnych 5 osób, które zakwalifikuje się do  udziału w rywalizacji, zostanie wybranych na podstawie demo-filmów, które można nadsyłać przez całe wakacje za pośrednictwem strony www.towntour.pl. 20 najlepszych młodych skejtów 11 września zmierzy się w wielkim finale w skateparku w CH Blue City w Warszawie. Ich umiejętności oceniać będą najlepsi polscy deskorolkowcy: Tadeusz „Gutek” Szymański, Michał Przybyłowicz i Tomek Kotrych. Zwycięzca finału otrzyma roczny sponsoring od Disney XD, Quiksilvera, Kamuflage i 79TH.

Przystanki Zeke and Luther TownTour:
21 czerwca (poniedziałek) – Światowy Dzień Deskorolki, Warszawa, skatepark Jutrzenka
26 czerwca (sobota), Katowice, pomnik Trudu Górniczego
3 lipca (sobota), Poznań, plac Wolności
11 września (sobota), Warszawa, skatepark w centrum handlowym Blue City

Start  we wszystkich miastach – godzina 14.00. Wstęp Wolny, Każdy wygrywa!!!

Więcej informacji na stronie www.towntour.pl

Zeke i Luther to hitowy serial komediowy Disney XD, opowiadający historię dwóch 15-letnich chłopców – Zeke’a i Luthera (Hutch Dano i Adam Hicks), którzy marzą by zostać  prskejterami. Przed nimi jeszcze długa droga do sławy i sukcesu, ale chłopcy nie zniechęcają się przeszkodami i uparcie dążą do spełnienia swych marzeń.

Disney XD to nowy kanał dziecięcy, działający na wielu płaszczyznach, który przedstawia fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Disney XD skierowany jest głównie do chłopców w wieku 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami i humorem. Kontent kanału Disney XD obejmuje telewizję, Internet oraz platformy mobilne i VOD. Wśród propozycji programowych znajdują się seriale, filmy, jak również krótsze formy telewizyjne.

Disney XD wkrótce po swojej premierze w Polsce, stał się jednym z ulubionych kanałów telewizyjnych dla dzieci w kraju. Wśród oferty kanału znajdują się zarówno nowe oryginalne produkcje, jak Ja w kapeli, jaki i dobrze znane seriale Fineasz i Ferb oraz Zeke i Luther, które szybko zdobywają sobie lojalną widownię.

W regionie obejmującym Europę Środkowo-Wschodnią, Republikę Południowej Afryki i Bliski Wschód, Disney XD dostępny jest w 83 krajach*, na 10 pasmach, dostępnych w 12 językach. Ogółem stanowi to 14 kanałów i 40,4 miliona gospodarstw domowych.

* Definicja kanału zależy od jego przystosowania. Kanał liczony jest jako oddzielny gdy: 1) posiada osobne pasmo obrazu lub 2) odrębny język (pasmo językowe, które kierowane jest na dany kraj, w którym obowiązują dwa lub więcej języki lub kraje z tym samym pasmem wizualnym stanowią jeden kanał).

Dostępne w kategoriach

skate skateboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • lotar
 • Jakub Kosmowski
 • Macko
 • margeles
 • Recenzja
 • troy5166
 • laineqtfz
 • ysqaz62
 • aybnb51
 • swaldebht7
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności