FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Startuje Zeke and Luther TownTour!

News

Startuje Zeke and Luther TownTour!

Od:
alik 
Data:
16 czerwca 2010, 01:13
Ocena:
Ocena 5.00
7. edycja największej imprezy deskorolkowej w Polsce. Już za kilka dni, podczas Światowego Dnia Deskorolki, startuje Zeke and Luther TownTour – siódma edycja cyklu kultowych imprez deskorolkowych.

Gwiazdy polskiej deskorolki, artyści związani z kulturą ulicy, widowiskowe zawody, dziesiątki spektakularnych tricków, setki atrakcji i tysiące wrażeń – to wszystko już wkrótce w Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Start podczas Światowego Dnia Deskorolki – 21 czerwca w Warszawie! Wstęp wolny!

Ideą tegorocznego touru, który organizowany jest tym razem głównie z myślą o młodszych i początkujących deskorolkowcach, jest ukazanie skateboardingu we wszystkich jego aspektach. Nie tylko jako jazdę na deskorolce, ale jako sztukę, sposób na życie łączący muzykę, film, fotografię, graffiti i modę. Podczas imprez odbędą się liczne zawody deskorolkowe dla młodszych, starszych i pro, projekcje filmów deskorolkowych, pokazy sztuki graffiti oraz wystawy albumów street artowych i deskorolkowych. Do tego warsztaty street artowe, gry telwizyjne, konkursy, np. w malowaniu deskorolek i szkółka deskorolki dla najmłodszych.

Za gramofonami najlepszy skejtowy DJ w Polsce – DJ DEF. Dla pierwszych 100 skejtów na każdym evencie 100 t-shirtów Zeke and Luther TownTour. Ponadto szereg best tricków dla wszystkich z całą masą nagród, a podczas wszystkich eventów na wielkim monitorze TownTourowego pojazdu będzie można zobaczyć zwiastuny nowego sezonu hitowego serialu komediowego Disney XD Zeke i Luther, który już w lipcu pojawi się na Disney XD.

Pierwsza impreza odbędzie się w poniedziałek, 21 czerwca, w skateparku Jutrzenka w Warszawie i rozpocznie się o godzinie 14.00. Wydarzenie zostanie sfilmowane i wyemitowane na Disney XD tuż przed premierą drugiego sezonu serialu Zeke i Luther. Kilka dni później ekipa touru odwiedzi pomnik Trudu Górniczego w Katowicach, następnie plac Wolności w Poznaniu, a na koniec wielki finał w skateparku w CH Blue City w Warszawie.

Podczas eventów w Warszawie Poznaniu i Katowicach zostanie wybranych 15 najlepszych młodych skejtów (chłopcy/ dziewczynki do lat 15; po 5 z każdego z miast), którzy walczyć będą o roczny sponsoring. Kolejnych 5 osób, które zakwalifikuje się do  udziału w rywalizacji, zostanie wybranych na podstawie demo-filmów, które można nadsyłać przez całe wakacje za pośrednictwem strony www.towntour.pl. 20 najlepszych młodych skejtów 11 września zmierzy się w wielkim finale w skateparku w CH Blue City w Warszawie. Ich umiejętności oceniać będą najlepsi polscy deskorolkowcy: Tadeusz „Gutek” Szymański, Michał Przybyłowicz i Tomek Kotrych. Zwycięzca finału otrzyma roczny sponsoring od Disney XD, Quiksilvera, Kamuflage i 79TH.

Przystanki Zeke and Luther TownTour:
21 czerwca (poniedziałek) – Światowy Dzień Deskorolki, Warszawa, skatepark Jutrzenka
26 czerwca (sobota), Katowice, pomnik Trudu Górniczego
3 lipca (sobota), Poznań, plac Wolności
11 września (sobota), Warszawa, skatepark w centrum handlowym Blue City

Start  we wszystkich miastach – godzina 14.00. Wstęp Wolny, Każdy wygrywa!!!

Więcej informacji na stronie www.towntour.pl

Zeke i Luther to hitowy serial komediowy Disney XD, opowiadający historię dwóch 15-letnich chłopców – Zeke’a i Luthera (Hutch Dano i Adam Hicks), którzy marzą by zostać  prskejterami. Przed nimi jeszcze długa droga do sławy i sukcesu, ale chłopcy nie zniechęcają się przeszkodami i uparcie dążą do spełnienia swych marzeń.

Disney XD to nowy kanał dziecięcy, działający na wielu płaszczyznach, który przedstawia fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Disney XD skierowany jest głównie do chłopców w wieku 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami i humorem. Kontent kanału Disney XD obejmuje telewizję, Internet oraz platformy mobilne i VOD. Wśród propozycji programowych znajdują się seriale, filmy, jak również krótsze formy telewizyjne.

Disney XD wkrótce po swojej premierze w Polsce, stał się jednym z ulubionych kanałów telewizyjnych dla dzieci w kraju. Wśród oferty kanału znajdują się zarówno nowe oryginalne produkcje, jak Ja w kapeli, jaki i dobrze znane seriale Fineasz i Ferb oraz Zeke i Luther, które szybko zdobywają sobie lojalną widownię.

W regionie obejmującym Europę Środkowo-Wschodnią, Republikę Południowej Afryki i Bliski Wschód, Disney XD dostępny jest w 83 krajach*, na 10 pasmach, dostępnych w 12 językach. Ogółem stanowi to 14 kanałów i 40,4 miliona gospodarstw domowych.

* Definicja kanału zależy od jego przystosowania. Kanał liczony jest jako oddzielny gdy: 1) posiada osobne pasmo obrazu lub 2) odrębny język (pasmo językowe, które kierowane jest na dany kraj, w którym obowiązują dwa lub więcej języki lub kraje z tym samym pasmem wizualnym stanowią jeden kanał).

Dostępne w kategoriach

skate skateboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności