FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Najlepsi zawodnicy FMX i MTB już...

News

Najlepsi zawodnicy FMX i MTB już jutro w TAURON Arenie Kraków

Od:
Redakcja 
Data:
24 marca 2017, 13:49
Ocena:
Ocena 0.00
Diverse NIGHT of the JUMPs 2017

24 marca odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca Diverse NIGHT of the JUMPs. Wydarzenie, które już po raz trzeci odbędzie się w Krakowie, po raz pierwszy połączy Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie z zawodami Pucharu Świata FMB World Tour. To gwarancja, że 25 marca w TAURON Arenie Kraków widzowie zobaczą podwójną porcję efektownych tricków kręconych i na motocyklach i na rowerach.

Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017 Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017
Na dzień przed tym wielkim wydarzeniem na pytania dziennikarzy odpowiadali organizatorzy i zawodnicy. Dodatkowo była to okazja do przyjrzenia się z bliska budowie toru, na którym jutro wystąpią najlepsi zawodnicy FMX i MTB.

Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017 Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017
Marko Manthey jeden z dyrektorów firmy Sport Plus, właściciela formatu NIGHT of the JUMPs podkreślił, że bardzo się cieszy z połączenia Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie z zawodami Pucharu Świata MTB. Wyraził nadzieję, że zawodnicy zachwycą ewolucjami zarówno widzów, jak i jurorów.

Przemysław Szymański współwłaściciel firmy Sportainment – wyłącznego promotora serii w Polsce podkreślił, że połączenie rywalizacji rowerowej z motocyklową było naturalnym ruchem, ponieważ obie z tych dyscyplin wzajemnie się przenikają. Zaznaczył, że jest to kolejny element, który pozwala na rozwój tego wydarzenia, które od 2015 roku gości w Małopolsce.

Pat Bowden zawodnik FMX z Australii wspominał swoją zeszłoroczną wizytę w Polsce i podkreślił, że doping polskiej publiczności był wyjątkowy i liczy na taki sam w tym roku.

Adrian Tell zawodnik MTB ze Szwecji podkreślił, że zarówno on, jak i pozostali zawodnicy cieszą się, że zawody odbywają się w arenie, ponieważ pogoda nie będzie miała wpływu na rywalizację. Z tego powodu widzowie mogą spodziewać się naprawdę niesamowitych ewolucji w wykonaniu zawodników.

Marcin Łukaszczyk, który w ostatnim czasie spędził miesiąc w Hiszpanii na treningach powiedział, że bardzo się cieszy, ponieważ czuje się pewnie na motocyklu i ma przygotowanych kilka nowych tricków, które chciałby zaprezentować jutro widzom. Planuje także wziąć udział w konkursie Best Whip i ma nadzieję na dobre miejsce. My z kolei liczymy, że Marcin, podobnie, jak to było w Gdańsku ponownie wygra z zagranicznymi rywalami

Patryk Siekaj, który już jutro wykona po raz pierwszy w południowej Polsce Backflipa quadem powiedział, że ostatnio trenował ten trick głównie na twarde lądowanie i czuje się z nim coraz pewniej. Publiczność nie będzie zawiedziona jego występem.

Wielkie emocje już jutro. Diverse NIGHT of the JUMPs w zupełnie nowej odsłonie w TAUTRON Arenie Kraków. Najlepsi zawodnicy FMX i MTB dostarczą widzom wielu wrażeń. Jeśli jeszcze nie macie biletu na to wydarzenie możecie je jeszcze kupić w salonach EMPiK na terenie całego kraju, a jutro także w kasach TAURON Areny Kraków od godziny 13.00.

Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017 Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017
Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017 Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017
Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017 Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs - Kraków 2017
Promotor w Polsce: SPORTAINMENT. Więcej informacji na: www.dnotj.pl

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/377363375946961

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Dostępne w kategoriach

motor mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • Jakub Kosmowski
 • GrubSon
 • lotar
 • jozefa
 • vzfuu22
 • flkid12
 • vezxu89
 • mirekb
 • qgpms19
 • MalagA
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności