FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Krynistler Defenders of Awesome

News

Krynistler Defenders of Awesome

Od:
Redakcja 
Data:
23 lutego 2017, 10:51
Ocena:
Ocena 0.00
Przetestuj najnowszy sprzęt i weź udział w zawodach freestyle'owych

Już w tę niedzielę – 26 lutego, na największym snowparku w Polsce na Jaworzynie Krynickiej odbędzie się „Krynistler Defenders of Awesome” - impreza dla miłośników freestyle‘u. Na wszystkich czekają testy najnowszych desek snowboardowych i wiązań, grill i świetna muzyka. Uczestnicy rywalizacji mają szansę na wyjątkowe nagrody.

W ramach wydarzenia na specjalnie przygotowanych skoczniach i przeszkodach jibowych zostaną rozegrane zawody w kategoriach dla amatorów oraz dla dla profesjonalistów. Uczestnicy rywalizacji w formie tzw. Jam Session - prezentowanych w luźnej formule ewolucji, będą oceniani i nagradzani na bieżąco podczas wspólnej zabawy w snowparku. 

- Osoby, które wezmą udział w Jam Session mają szansę wygrać telefony i nowoczesny sprzęt snowboardowy. Na terenie snowparku będzie dostępne także bezpłatne centrum testowe desek i wiązań z najnowszych kolekcji, do wypróbowania od razu na naszych przeszkodach – mówi Tomasz Pasieka, specjalista ds. marketingu PKL Jaworzyna Krynicka.

Krynistler Defenders of Awesome Foto: Krynistler Defenders of Awesome
Organizatorem wydarzenia jest ośrodek Grupy PKL Jaworzyna Krynicka, a partnerami i sponsorami nagród są Capita snowboarding, Union bindings, Boardzone, Skullcandy, Plus gsm oraz Red Bull.

- Fanów jazdy w stylu freestyle zapraszamy także w niedzielę 5 marca, na tegoroczny Spring Jam. Szczegóły pojawią się już wkrótce na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku – dodaje Tomasz Pasieka.

Największy w Polsce snowpark - Krynistler jest położony pomiędzy koleją gondolową a krzesełkową na części trasy nr 6 na Jaworzynie Krynickiej. W jego skład wchodzi 7 skoczni różnej wysokości oraz aż 20 tzw. przeszkód jibowych, czyli zakopanych w śniegu rur, poręczy i boxów o różnym stopniu trudności. Dzięki temu na snowparku mogą trenować zarówno zaawansowani narciarze i snowboardziści, jak też osoby początkujące. Obiektem opiekują się firmy Park Pirates oraz Techramps, co gwarantuje doskonałe przygotowanie terenu i bezpieczeństwo. Do jego obsługi dedykowana jest 4-osobowa kolej krzesełkowa.

Od tego sezonu w ośrodku wykorzystywane są nowe armatki śnieżne, które umożliwiają bardzo szybkie naśnieżanie. Dzięki temu warunki dla narciarzy i snowboardzistów są jeszcze lepsze. Inwestycja może pozwolić także na wydłużenie sezonu narciarskiego, jeśli utrzyma się minusowa temperatura.

Na narciarzy i snowboardzistów czekają trasy narciarskie o łacznej długości 10 km (w tym najdłuższa w Polsce oświetlona trasa), najdłuższa w kraju sześcioosobowa kolej gondolowa, dwie koleje krzesełkowe i siedem wyciągów orczykowych, a także bezpłatne parkingi przy dolnej stacji kolei gondolowej, które pomieszczą nawet 800 samochodów. Dostępne są też szkółki i przedszkola narciarskie, wypożyczalnie, sklepy sportowe i hotel na stoku. W ośrodku przez znaczącą część roku odbywają się różne imprezy, pełne dodatkowych atrakcji dla osób w różnym wieku, np. otwarte amatorskie zawody w slalomie.

Jaworzyna Krynicka to największa stacja narciarska w Beskidzie Sądeckim oraz jeden z największych ośrodków w Polsce. Co roku odwiedza ją kilkaset tysięcy narciarzy, snowboardzistów i turystów.

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • Jakub Kosmowski
 • GrubSon
 • lotar
 • jozefa
 • vzfuu22
 • flkid12
 • vezxu89
 • mirekb
 • qgpms19
 • MalagA
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności