FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Royal Snowpark - Warszawa

News

Royal Snowpark - Warszawa

Od:
Redakcja 
Data:
19 stycznia 2017, 13:46
Ocena:
Ocena 0.00
Zimowa rozrywka w Royal Wilanów

Tego jeszcze w żadnym polskim mieście nie było! Obok budynku Royal Wilanów, na ulicy Klimczaka 1 w Warszawie, zostanie otwarty sezonowy Snowpark, który zapewni znakomitą zimową zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

21 stycznia nastąpi oficjalna inauguracja pierwszego w Polsce sezonowego, miejskiego  Snowparku. Olbrzymia konstrukcja (20m x 20m x 5m) będzie imitować górski stok przez niemal dwa miesiące. Powstanie w Warszawie obok budynku Royal Wilanów, przy drodze z Wilanowa do Konstancina. Profesjonalnie przygotowana nawierzchnia pokryta igielitem i dodatkowo sztucznie naśnieżana będzie do dyspozycji miłośników freestyle’u (ewolucje na przeszkodach) niezależnie od warunków pogodowych. Ustawione na konstrukcji przeszkody o różnym stopniu trudności takie jak box, raile, czy rura będzie można pokonywać na nartach, deskach snowboardowych czy snowskate (śnieżna deskorolka). Dla najmłodszych adeptów śnieżnych ewolucji powstanie też obok na płaskim już terenie Snowpark dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, gdzie w bezpieczny sposób będą mogły nauczyć się podstaw freestyle’u.

Royal Snowpark - Warszawa Foto: Royal Snowpark - Warszawa
Oba oświetlone i nagłośnione obiekty będą  otwarte codziennie od godz. 12 do godz. 21. Wejście bezpłatne. Plan działalności Royal Snowparku przy Royal Wilanów przewiduje regularne treningi freestyle’u dla zupełnie początkujących jak i zaawansowanych, zawody, imprezy oraz niedzielną szkółkę narciarską dla maluchów. Przede wszystkim jednak Royal Snowpark przeznaczono na spontaniczne treningi dla wszystkich chętnych amatorów freestyle’u. Większość zorganizowanych atrakcji będzie nieodpłatna! Więcej informacji i dokładny program oraz zapisy ogłaszane będą na fanpage’u RoyalSnowpark. Dodatkowo dla tych, co wolą podziwiać niż uprawiać sporty, stworzona zostanie przy Snowparku w Royal Wilanów strefa relaksu z pufami i leżakami.  

Royal Snowpark - Warszawa Foto: Royal Snowpark - Warszawa
Capital Park, zarządca budynku Royal Wilanów, która ufundowała Snowpark, przewiduje, że zakończenie sezonu nastąpi prawdopodobnie 12 marca, choć ostatecznie zadecyduje aura. A więc amatorzy ekstremalnych sportów zimowych mają wiele kolejnych tygodni na doskonalenie swoich umiejętności w idealnych warunkach w mieście.

Impreza otwarcia Royal Snowpark 21 stycznia przewiduje zawody snowboardowo-narciarskie, darmowe aktywności dla dzieci oraz konkursy dla widzów, a wszystko przy muzyce zapewnionej przez Red Bull’a. Od 11:00 do 16:00 odbędą się darmowe szkolenia: narciarskie dla przedszkolaków i następnie snowboardowe dla początkującej młodzieży. Cały dzień będzie działać Burton Rigglet Snowpark dla maluchów. Zawody ROYAL Challenge rozpoczną się zapisami od godziny 15:00. Zawodnicy zostaną wyłonieni wśród wszystkich chętnych, którzy wezmą udział w dwugodzinnych eliminacjach przeprowadzonych w postaci jam’u (luźne jazdy). Właściwe zawody przewiduje się na godzinę 19:00. Startujący zmierzą się w dwóch konkurencjach: freeski i snowboard. Nagrody przewidziane są dla 3 pierwszych miejsc w obu konkurencjach. Więcej informacji na temat wszystkich atrakcji dnia otwarcia można znaleźć na profilu Royal Snowpark na Facebook’u.

https://www.facebook.com/RoyalSnowpark

Warto pamiętać, że teren wokół Royal Wilanów żyje przez cały rok. W cieplejszych miesiącach organizowane jest tam kino plenerowe, teatr pod gołym niebem, wieczorne koncerty i inne okazjonalne wydarzenia. Można tam również korzystać z boisk, grać w bule czy skakać na trampolinach. W zimie oczywiście też nie mogło zabraknąć rozrywki i tak też powstała koncepcja wyjątkowego, miejskiego kompleksu Royal Snowparku w Royal Wilanów.

PROGRAM:

21.01.2017 sobota
Poranek szkoleniowy:
11:00-13:00 darmowe szkolenie narciarskie dla przedszkolaków
14:00-16:00 darmowy trening freestyle dla jeżdżącej na snowboardzie młodzieży
11:00-13:00, 14:00-16:00 i 17:00-19:00 Burton Riglet Snowpark dla przedszkolaków (mini przeszkody na płaskim terenie)

Zawody ROYAL Challenge:
15:00-16:30 zapisy
16:30-18:30 eliminacje do zawodów w postaci jam’u
19:00-21:00 zawody ROYAL Challenge

UWAGA: program godzinowy zawodów może ulec zmianie ze względu na ilość zgłoszonych uczestników.

***

Dodatkowe informacje:

Inwestor

Grupa Capital Park jest doświadczonym i aktywnym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych (ang. opportunistic investor). Głównym przedmiotem działalności Grupy jest nabywanie nieruchomości ze znacznym potencjałem budowy wartości, np. poprzez zmianę warunków zagospodarowania przestrzennego lub uzyskanie pozwolenia na budowę, budowę nowych lub przebudowę istniejących obiektów, lub poprawę zarządzania istniejącymi budynkami.

Capital Park osiąga dochody z najmu oraz ze sprzedaży nieruchomości lub produktów inwestycyjnych opartych na nieruchomościach. Grupa aktywnie poszukuje możliwości zakupu nowych projektów nieruchomościowych oraz nowych źródeł dochodów i wzrostu wartości w obszarach rynku charakteryzujących się dużym potencjałem rozwoju. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 72 projekty o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 254 tys. mkw., zlokalizowanych w 34 miastach. Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze utworzonego, innowacyjnego na polskim rynku Real Estate Income Assets FIZ AN, którym Grupa aktywnie zarządza i w którym posiada 15-proc. udział.

W 2015 roku firma dostarczył na polski rynek około 65 tys. mkw. nowej powierzchni biurowo-handlowej. Na dzień 31 grudnia 2015 r. bieżąca wartość portfela nieruchomości zarządzanych przez Grupę wynosiła 1,9 mld zł. Na dzień 31 grudnia 2015 r. 83% bieżącej wartości portfela Grupy stanowiły nieruchomości w Warszawie, czyli na największym i jednym z najbardziej perspektywicznych rynków nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Dostępne w kategoriach

freeskiing snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Diverse Downhill Contest

Najnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • Jakub Kosmowski
 • GrubSon
 • lotar
 • jozefa
 • mirekb
 • MalagA
 • Kamiq0312
 • Oluś159
 • pawel niemira
 • Mad Max
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności