FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Szkolenia downhillowe i wycieczka...

News

Szkolenia downhillowe i wycieczka enduro

Od:
Redakcja 
Data:
16 czerwca 2015, 10:15
Ocena:
Ocena 0.00

Pokazy dirtu, rowerowe przedszkole, szkolenia dla zjazdowców i endurowa wycieczka – od 4 do 5 lipca sporo będzie się działo na koronie zapory w Niedzicy, więc już teraz warto wpisać „rowerowy weekend” do kalendarza!

Rowerowy Weekend rozpocznie się w sobotę na Koronie Zapory w Niedzicy, gdzie odbędą się pokazy dirtów. Zaproszeni zawodnicy zrobią niezłe powietrzne show na mobilnej skoczni znanej z imprez Joy’a (3 metrowa skocznia i lądowanie oparte na busie DirtitMore). Dodatkiem do dobrych trików będzie niesamowite miejsce pokazu - Zapora w Niedzicy, która jest najwyższym obiektem tego typu w Polsce, a z jej korony rozciąga się widok na zalew Czorsztyński i zamek w Niedzicy.

Szkolenia downhillowe i wycieczka enduro Foto: Szkolenia downhillowe i wycieczka enduro
Oprócz pokazów na Polanie Sosny znajdującej się tuż obok zapory zostanie zbudowany mini tor, na którym odbędzie się tak zwane „rowerowe przedszkole”. Dzieci od 3 lat z pomocą instruktora nauczą się pokonywać podstawowe przeszkody, które można napotkać na prawdziwej trasie zjazdowej. Pierwszy dzień Rowerowego Weekendu zakończy pokaz filmów w kinie plenerowym zorganizowany przez firmę CinemaTour.pl.

SZKOLENIA DOWNHILL/ENDURO

10 kilometrów od Niedzicy znajduje się znany i lubiany Joy Ride BIKE Park Kluszkowce. To właśnie na wybudowanych w nim trasach (głównie na a-line) odbędą się darmowe szkolenia dla początkujących rowerzystów zjazdowych i enduro. Jest to świetny pretekst, aby spróbować swoich sił na downhillówce. Dla osób, które nie posiadają własnych maszyn będzie możliwość ich wypożyczenia na miejscu. Na szkolenia nie trzeba się zapisywać – wystarczy po prostu przyjść!

WYCIECZKA ENDURO

Zakopiańskie stowarzyszenie RowerowePodhale.eu zorganizuje dla uczestników „Weekendu”  bardzo sympatyczną wycieczkę dookoła Niedzicy i Kluszkowiec. Będą ładne widoki, długie OS’y i sympatyczna atmosfera (jak zawsze z Rowerowym Podhalem), dlatego niezależnie od prezentowanego poziomu warto wziąć w niej udział.

Szkolenia downhillowe i wycieczka enduro Foto: Szkolenia downhillowe i wycieczka enduro
WIĘCEJ INFORMACJI O WYDARZENIU NA NIEDZICA.JOYRIDE.PL

PRZYJACIELE WYDARZENIA

Sponsor: ZEW Niedzica

Organizator: JR Events

Współorganizatorzy: Rowerowe Podhale, Dirt It More, Kris Serwis,  CinemaTour

Patroni medialni: Tygodnik Podhalański, Podhale 24, MTB.pl, Giga sport, Dh-zone.com, Polska na rowery, Joyride.pl, Pieninyinfo.pl, Andegrand.pl, Freestyle.pl.

Rowerowy Weekend w Niedzicy Foto: Rowerowy Weekend w Niedzicy
Szkolenia downhillowe i wycieczka enduro Foto: Szkolenia downhillowe i wycieczka enduro

 

Dostępne w kategoriach

mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności