FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  OSCYP 2015 - Konkurs na projekt...

News

OSCYP 2015 - Konkurs na projekt deski i inne atrakcje

Od:
Redakcja 
Data:
8 grudnia 2014, 12:02
Ocena:
Ocena 0.00
Zaprojektuj grafikę deski, a Burton Snowboards wykona ją dla Ciebie!

Pierwsze opady śniegu przypominają o nadchodzącym sezonie.

31 stycznia odbędą się najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce. Przez dwa dni, OSCYP Snowboard Contest będzie królował na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Najlepsi w Polsce zawodnicy zmierzą się o atrakcyjne nagrody, a publiczność spędzi miło czas przy dodatkowych atrakcjach związanych z kulturą snowboardową. Przewidziane są również inicjatywy internetowe. Dziś rusza MINI X Burton BoardDesignContest, konkurs na najlepszy projekt graficzny deski snowboardowej!

Zanim poznamy przygotowane na 31 stycznia i 1 lutego atrakcje, główni sponsorzy zawodów przygotowali konkurs dla osób z umiejętnościami artystycznymi. MINI x Burton BoardDesignContest to okazja do zdobycia deski firmy Burton Snowboards z własnym projektem graficznym. Zwycięzca będzie mógł również skorzystać ze specjalnego przejazdu samochodem MINI podczas OSCYPowego weekendu. Do 28 grudnia można przesyłać swoje projekty na konkurs@360mag.pl. Szablon deski w formacie PDF dostępny jest na oficjalnym fanpage’u:

http://www.facebook.com/oscypsnowboardcontest

MINI X Burton BoardDesignContest, konkurs na najlepszy projekt graficzny deski snowboardowej Foto: MINI X Burton BoardDesignContest, konkurs na najlepszy projekt graficzny deski snowboardowej
5 stycznia, grono jury w składzie Burton Snowboards Polska, MINI Polska i 360mag.pl, podejmie decyzję o tym który projekt trafi do amerykańskiej siedziby Burton Snowboards w Burlington, gdzie zostanie zmaterializowany. Oprócz tego przyznana zostanie nagroda publiczności za największą ilość polubień na oficjalnym fanpage’u.

Siódma edycja OSCYP Snowboard Contest to kolejny etap rozwoju największej snowboardowej inicjatywy w Polsce. W przeciągu wielu lat projekt przeszedł długą drogę od małego konkursu do snowboardowego festiwalu. Obecnie obok głównego konkursu organizowane są zawody dla dziewczyn Femi Best Trick, a przestrzeń pod stokiem naturalnie przeobraziła się w miasteczko branży snowboardowej. W tym roku pojawią się dodatkowe atrakcje. Burton Snowboards, oprócz centrum testowego, ustawi Riglet Park - przestrzeń dla dzieciaków. Najmłodsi miłośnicy śniegu będą mogli pod okiem ekspertów spróbować swoich sił w jeździe na desce. Ponownie zorganizowany zostanie GoPro Day oraz Nixon Best Trick. Sporą atrakcją jest również możliwość przetestowania samochodów MINI – wystarczy ważne prawo jazdy. Po zawodach, uczestnicy snowboardowego weekendu będą mogli świętować w specjalnym Apres Ski Red Bulla.

OSCYP 2015 Foto: OSCYP 2015
Już wiemy co czeka nas 31 stycznia. Teraz czekamy na śnieg, a graficy z pomysłami na projekt deski, niech zabierają się do projektowania. Termin mija 28 grudnia!

Oscyp 2015 Foto: Oscyp 2015

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności