FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Lilu, morowa panna z MaxFloRec

News

Lilu, morowa panna z MaxFloRec

Od:
Redakcja 
Data:
9 lipca 2012, 13:22
Ocena:
Ocena 5.00
Wkrótce w Warszawie odbędzie się koncert projektu "Morowe Panny', nad którym czuwa Darek "Maleo" Malejonek

W gronie zaproszonych wokalistek znalazła się nasza przedstawicielka, Lilu.

Lilu, przedstawicielka wytwórni MaxFloRec, znalazła się w gronie najciekawszych polskich wokalistek, które wspólnie tworzą projekt „Morowe Panny”. Nad przedsięwzięciem czuwa legenda polskiej muzyki alternatywnej, Dariusz „Maleo” Malejonek.

Już 28 lipca o godzinie 20.00 w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się wyjątkowy koncert. Projekt „Morowe Panny” zainspirowany jest historiami z Archiwum Historii Mówionej. Będzie to występ w ramach corocznego cyklu „Pamiętamy ’44”, który odbędzie się w ramach obchodów 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. „Morowe Panny” to historia stolicy opowiedziana przez młode kobiety z ich problemami, przemyśleniami i spostrzeżeniami, dotyczącymi Powstania Warszawskiego i współczesnej Warszawy.

Obok Lilu na scenie pojawią się Anita Lipnicka, Paulina Przybysz, Katarzyna Groniec, Halina Mlynkova, Jadwiga Basińska, Anna Brachaczek, Marika, Mona, Paresłów.

Lilu należy do grona najciekawszych raperek na polskiej scenie muzycznej. Jednak jej zainteresowania nie ograniczają się do kultury hip-hop, co udowodniła swoim ostatnim albumem, na którym można usłyszeć szerokie spektrum gatunków muzycznych. Artystka w swoim dorobku ma dwa solowe albumy: „LA” (2008) oraz „C/A” (2011). Aktualnie pracuje nad materiałem na płytę projektu EmilyRose, który jest odpowiedzią na najnowsze trendy w muzyce elektronicznej.

Dostępne w kategoriach

music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności