FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Gwiazda Top Gear w Polsce!

News

Gwiazda Top Gear w Polsce!

Od:
alik 
Data:
21 lipca 2010, 11:32
Ocena:
Ocena 4.50
Chyba każdy kto oglądał Top Gear wie, co ten facet potrafi: jest w stanie opanować każdy samochód, słucha najlepszej muzyki, a najszybsze okrążenia zawsze należą do niego. Rady nie dał mu nawet wielki mistrz – Michael Schumacher. Teraz pokaz jego umiejętności będziemy mogli zobaczyć na żywo: 24 lipca w Gdyni i 25 lipca Poznaniu.

Kiedy patrzymy na tego człowieka pytanie „jak ten facet to robi?" pojawia się równie często co „kim jest ten człowiek?". Stig - bo, o nim mowa - to jedyna postać telewizyjna, której tożsamość jest tak pieczołowicie skrywaną tajemnicą. Tajemnicą jednak nie jest, że już w najbliższy weekend pojawi się w Polsce. - Poza tym, że Stig bierze udział w imprezie nie możemy ujawnić żadnych informacji. Możemy natomiast zapewnić, że nie jest to ani kuzyn Stiga, ani jego ciotka, tylko prawdziwy i niepowtarzalny Stig z Top Gear - zapewnia Peter Ternstrom, organizator.

Na żywo Stiga i jego umiejętności będą mieli okazję zobaczyć pasjonaci motoryzacji z Gdyni (24 lipca) i Poznania (25 lipca). Kierowca przyjeżdża bowiem do naszego kraju aby wziąć udział w Gran Turismo Polonia 2010 - największej imprezie GT w Polsce. Poza znanym kierowcą w akcji zobaczyć będzie można ponad 70 innych samochodów - m. in. Ferrari, Lamborghini czy Porsche - wszystkie w wyjątkowych odmianach. Łączna wartość pojazdów to ponad 45.000.000 zł - będzie więc co oglądać. Dla motoryzacji to lato zapowiada się wyjątkowo gorąco!

Stig na GTP’10 Foto: Stig na GTP’10
Stig na GTP’10 Foto: Stig na GTP’10

Terminarz Gran Turismo Polonia 2010:

• 24 Lipca - Gdynia, skwer Kościuszki: od 15 do 18 impreza otwarta (prezentacja samochodów biorących udział w Grand Turismo Polonia 2010, pokazy samochodowe, konkursy dla widzów)

• 25 Lipca - Poznań, ul. Biskupa Baraniaka (okolice Malty): od 16 do 19 impreza otwarta (prezentacja samochodów biorących udział w Grand Turismo Polonia 2010, pokazy samochodowe, konkursy dla widzów)

Dostępne w kategoriach

auto moto sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Rowerowy
  od:
  Użytkownik usunięty
  data
  21 lipca 2010, 23:03
  Bo nie ma to jak kopiować Amerykański "styl" ;) Osobiście to akurat autko mi sie nie podoba... ;)
  Wolał bym coś w style.. nowy dodge challenger :D
 • spokojasne
  od:
  spokojasne
  data
  21 lipca 2010, 22:58
  masa viperów, jakieś dziwnie one u nas popularne

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności