FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Wicemistrz Rally America na Monster...

News

Wicemistrz Rally America na Monster Jam

Od:
pawelec 
Data:
1 września 2011, 15:51
Ocena:
Ocena 0.00

Gościem specjalnym na Monster Jam będzie Andi Mancin, wicemistrz Rally America 2009 oraz pierwszy w historii polski kierowca zaproszony na X-Games, podczas letniej edycji w 2009 roku. Rajdowiec, pochodzący z Bielska-Białej fanatyk sportów ekstremalnych, zafunduje publiczności ogromną dawkę adrenaliny w pokazowym przejeździe samochodów Mitsubishi Lancer Evo 9. Oprócz Mancina w trzech pozostałych Lancerach usiądą inni utytułowani polscy kierowcy rajdowi: Grzegorz Grono oraz Adam i Paweł Tomaszek. Wszystko to już 1 października na nowym wrocławskim Stadionie Miejskim! Uruchomiony został promocyjny Pakiet Rodzinny w systemie sprzedaży biletów.

Andi, wraz z Maciejem Wisławskim, zdobyli wicemistrzostwo Rally America w 2009, ścigając się takimi nazwiskami jak Travis Pastrana, Ken Block, Andrew Combie-Picard czy Tanner Foust. Tym samym uzyskali najlepszy w historii wynik wśród polskich zespołów startujących w Stanach Zjednoczonych. Występ Andiego Mancina to jedna z wielu atrakcji, które czekają na widzów Monster Jam, oprócz zawodów 10 zespołów ogromnych półciężarówek.

Monster Jam na całym świecie ma nie tylko renomę imprezy naładowanej adrenaliną. Jest to wydarzenie chętnie uczęszczane przez rodziców z dziećmi – z tego względu uaktywniona została nowa promocja. Przy zakupie 2 normalnych biletów istnieje możliwość zakupienia jednego lub dwóch biletów ulgowych (zniżka 50%) dla dzieci od 6 do 12 roku życia (konieczność okazania ważnej legitymacji szkolnej przy wejściu na imprezę*). Pula biletów
w promocji jest limitowana. Szczegóły skorzystania z promocji na www.eventim.pl.

Monster Jam to rywalizacja potężnych, charakterystycznych amerykańskich półciężarówek Monster Truck, których napędzane metanolem silniki osiągają moc blisko półtora tysiąca koni mechanicznych. W Stanach Zjednoczonych impreza organizowana jest od 30 lat, a aktualnie odbywa się ponad 320 zawodów rocznie. W polskiej edycji weźmie udział 10 czołowych zespołów z USA, w tym ikony tego sportu: Grave Digger oraz Maximum Destruction.

Wybrane ceny biletów na Monster Jam:

Trybuna północna i południowa: 109,00 PLN
Trybuna zachodnia i wschodnia: 129,00 PLN

Bilet rodzinny: 2 dorosłych + 1 dziecko 50 % ceny
Bilet rodzinny: 2 dorosłych + 2 dzieci 50 % ceny

Sprzedaż biletów oraz dodatkowe informacje na www.eventim.pl

Więcej o Monster Jam na:

www.monsterjam.pl
www.facebook.com/monsterjampl 

Dostępne w kategoriach

auto moto sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności