FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  The North Face Polish Freeskiing...

News

The North Face Polish Freeskiing Open 2010

Od:
alik 
Data:
25 maja 2010, 20:33
Ocena:
Ocena 4.00
Kilka dni zostało do największej imprezy freeskiingowej w Europie Środkowo – Wschodniej. W dniach 29 – 30 stycznia na zakopiańskim stoku Harenda odbędą się zawody The North Face Polish Freeskiing Open 2010.

Odbywające się już siódmy rok z rzędu Polish Freeskiing Open to najbardziej prestiżowe zawody freeskiingowe w Europie Środkowo – Wschodniej, Mistrzostwa Polski we Freeskiingu PZN oraz jedyna impreza w regionie, która należy do cyklu AFP skupiającego 16 najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie. Jak przewidują organizatorzy, na zbudowanej specjalnie na potrzeby konkurencji BIG AIR potężnej skoczni, swoje najlepsze ewolucje pokaże ponad 100 zawodników z całej Europy. Dodatkowo na ustawionych obok przeszkodach rozegrane zostaną konkurencje RAILS oraz NIGHT SESSION...

Zawody z serii Polish Freeskiing Open marka The North Face® wspiera po raz 5. Cieszy nas rosnąca popularność tego sportu oraz międzynarodowy prestiż imprezy. Widowiskowość tej dyscypliny i efekt nowości sprawia, że sponsoring zawodów nie tylko ułatwia nam komunikację z ważnym dla nas środowiskiem freeskierów, ale także wyjście do szerszego grona odbiorców – powiedział Michał Sojka, Country Manager The North Face®.

Uczestnicy powalczą o nagrody o wartości blisko 50 000 zł. Zwycięzcy TNF PFO podzielą między siebie 15 000zł w gotówce oraz inne atrakcyjne nagrody. Sędziowie wyłonią także Mistrza Polski we Freeskiingu oraz najzdolniejszego, niesponsorowanego juniora, który dostanie przepustkę do finału The North Face Ski Challenge w Val Thorens we Francji wraz z pełnym pokryciem kosztów podróży.

Do grona sponsorów TNF PFO dołączyły marki SONY VAIO, oraz kolejny już rok z rzędu marki FIAT i ARMADA.

Organizatorami The North Face Polish Freeskiing Open 2010 są Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu oraz agencja Snow PR.

Więcej informacji, relacje z poprzednich edycji, a także rejestracja zawodników dostępne są na stronie www.pfopen.pl

Dostępne w kategoriach

freeskiing snow sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności