FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy...

News

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy wraca na PGE Narodowy

Od:
Redakcja 
Data:
5 kwietnia 2022, 10:32
Ocena:
Ocena 0.00

Maja Włoszczowska, Iwona Szurkowska, Czesław Lang, Mateusz Kusznierewicz, Lech Piasecki - to tylko niektórzy spośród gości specjalnych IV edycji „BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy”, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2022 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Podczas "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2022" już na starcie sezonu będzie można poznać rynkowe nowości, testować je i porównywać bezpośrednio w jednym miejscu i czasie, spotkać profesjonalnych sportowców i amatorów oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy.

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy wraca na PGE Narodowy Foto: BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy wraca na PGE Narodowy
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników. Zorganizowana będzie w Biznes Klubie stadionu PGE Narodowego. Ponad 50 Wystawców zaprezentuje około 80 marek z całego świata. Niektóre produkty będzie można kupić na miejscu.

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii. PGE Narodowy to doskonałe miejsce do bezpiecznego testowania rowerów. Zbudowane zostaną tory testowe dla rowerów miejskich, mtb, szosowych, czy gravelowych, a zalety e-bików będzie można sprawdzić na podjeździe.

Konferencja prasowa z udziałem publiczności dotycząca powstającego Muzeum Ryszarda Szurkowskiego. O inicjatywie związanej z budową poświęconego pamięci i dokonaniom Mistrza muzeum opowiedzą jego współtwórcy: Iwona Szurkowska, Maja Włoszczowska, Czesław Lang, Lech Piasecki, Krzysztof Kozanecki i Dominik Rukat.

Ryszard Szurkowski - Muzeum Foto: Ryszard Szurkowski - Muzeum
Maja Włoszczowska kontra Mateusz Kusznierewicz, czyli Kurs Mistrzów Świata na żywo. 
To wyjątkowe spotkanie dwóch wielkich gwiazd polskiego sportu, którzy podzielą się z publicznością „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” swoimi doświadczeniami związanymi z osiąganiem mistrzowskiej formy. A to wszystko w nietypowej formule „pojedynku” mistrzów.

Maja Włoszczowska, Mateusz Kusznierewicz Foto: Maja Włoszczowska, Mateusz Kusznierewicz
Kurs Mistrzów Świata
 (www.kursmistrzowswiata.pl) to bezpłatny newsletter, w którym największe gwiazdy sportu zdradzają sekrety swojego sukcesu. Każdy mail to odkrywcza historia zawierająca konkretne metody i techniki, opowiedziana przez znakomitych sportowców, którzy, sięgnęli po tytuły mistrzów świata, medale olimpijskie, wygrali Ligę Mistrzów. Teraz każdy może korzystać z wiedzy, doświadczeń i metod mistrzów świata by podnieść swój poziom sportowy i wyniki.

Dwudziestu gości specjalnych. Kilkanaście spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Prowadzone przez znanych i lubianych dziennikarzy i komentatorów rozmowy będą się odbywać przez całe dwa dni wydarzenia.

Szczegółowy harmonogram obecności gości specjalnych wraz z godzinami poszczególnych spotkań i aktywności oraz Listę Wystawców znajdziecie Państwo w zakładce PROGRAM na www.bikeexpo.pl

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022” nie mogłoby się odbyć bez wspaniałych partnerów i Wystawców, z których wielu jest z nami od pierwszej edycji.

PARTNEREM GŁÓWNYM jest Tour de Pologne oraz Lang Team, oczywiście z niesamowitym Czesławem Langiem na czele. Tour de Pologne jest jedynym rozgrywanym w Polsce etapowym wyścigiem kolarskim, należącym do najwyższej kategorii wyścigowej UCI World Tour. Każdego roku impreza gromadzi znakomitych kolarzy z wszystkich najlepszych drużyn na świecie.

PARTNEREM jest firma ALLEGRO - właściciel największej w Polsce platformy zakupowej i serwisu aukcyjnego. Od ponad 20 lat Allegro ułatwia Polakom zakupy w Sieci i promuje ideę przedsiębiorczości w jednej z najbardziej innowacyjnych dziedzin gospodarki. Działalność na Allegro prowadzi ponad 117 tys. firm, z czego większość stanowią polskie małe i średnie przedsiębiorstwa.

PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM jest BAFANG ELECTRIC, jeden z wiodących azjatyckich producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych e-układów napędowych, który otworzył swoją fabrykę w Polsce w roku 2019, skąd dostarcza wyposażenie dla czołowych producentów e-bike na świecie.

Do zobaczenia na PGE Narodowym, podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022”.

Dostępne w kategoriach

bmx mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności