FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Brelok Banked Slalom z Czwórką

News

Brelok Banked Slalom z Czwórką

Od:
Redakcja 
Data:
11 marca 2022, 16:26
Ocena:
Ocena 0.00
Już w weekend 12 i 13 marca odbędzie się Brelok Banked Slalom.

Zawody snowboardowe rozgrywane w cieniu ukraińskich wydarzeń nie będą tak radosne, jak w ubiegłych latach. Część kwoty z wpisowego przeznaczona zostanie na wsparcie sąsiadów zza wschodniej granicy, a gadżety kolorystką będą nawiązywały do flagi ukraińskiej. Patronat medialny nad wydarzeniem niezmiennie objęła radiowa Czwórka.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja zawodów snowboardowych „Brelok Banked Slalom” w Czarnym Groniu. Na zawodach zmierzą się ze sobą zarówno amatorzy, jak i najlepsi snowboardziści w naszym kraju. Po raz pierwszy w osobnej kategorii rywalizować ze sobą będą parasnowboardziści.

– Snowboarding jest dla każdego, od najmniejszych dzieci po ich dziadków. To jest fajne, że ta deska i tor po którym się ścigamy nas łączy – mówi Michał „Brelok” Ligocki, pomysłodawca i organizator zawodów.

Tym razem wydarzenie przebiegnie w innej niż dotychczas atmosferze.

– Włączamy się w pomoc ludziom na Ukrainie. To, co się tam dzieje ma także wpływ na nasze wydarzenie. Trochę spuściliśmy z tonu, że będzie to „super wesoła impreza”, natomiast mamy nadzieję, że przyjedzie trochę snowboardzistów i będziemy się pozytywnie ścigać – podkreślał w audycji Czwórki „Co Was Kręci” Michał „Brelok” Ligocki.

Część dochodu z imprezy zostanie przekazana na rzecz Ukrainy, a wszyscy snowboarderzy z tego kraju wezmą udział w wydarzeniu nieodpłatnie. Kolory gadżetów dostępnych podczas zawodów będą nawiązywały do ukraińskich barw. Czwórka do puli tych przedmiotów przekazała piny/znaczki z symbolem zwycięstwa i flagą Ukrainy.

Relacje z Brelok Banked Slalom bezpośrednio z miejsca wydarzenia zdawać będzie dziennikarz Czwórki Norbert Michalak. O tym, co dzieje się na Czarnym Groniu usłyszeć można przez cały weekend w „Wiadomościach Czwórki”, w niedziele w audycji „Co Was Kręci” (11.00-12.00) oraz w poniedziałkowej „Strefie sportu” (21.30-22.00).

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności