FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Szczęśliwa trzynastka OSCYPa!

News

Szczęśliwa trzynastka OSCYPa!

Od:
Redakcja 
Data:
22 grudnia 2021, 12:19
Ocena:
Ocena 0.00
Po długim śnie zimowym, który z powodu pandemii przedłużył się o ponad rok, OSCYP Snowboard Contest ponownie powraca do Białki Tatrzańskiej!

Po konsultacjach z ośrodkiem Kotelnica data trzynastej edycji zawodów została potwierdzona na dzień 29 stycznia 2022 roku. Najlepsi reprezentanci i reprezentantki z polskiej sceny snowboardowej ponownie pokażą swoje umiejętności w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika podczas OSCYP Contest 2022!

OSCYP contest Foto: OSCYP contest
Ostatni weekend stycznia to okres ferii zimowych dla wielu regionów Polski. Właśnie dlatego data trzynastej edycji, najważniejszego wydarzenia w świecie polskiego snowboardingu, została usalona w taki sposób, aby jak największa ilość miłośników sportów zimowych zobaczyć rywalizację na żywo. OSCYP Contest zostanie ponownie zorganizowany na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, jednym z najlepszych w Polsce stoków narciarskich. Impreza nie jest biletowana, a przy okazji za darmo można przetestować sprzęt od Burton Snowboards i spróbować oscypka grillowanego w snowboardowym stylu!

OSCYP 2019 Jibbing Foto: OSCYP 2019 Jibbing
OSCYP Contest to zawody snowboardowe z największym stażem na polskiej scenie. W ciągu kilkunastu lat przez zawody przewinęła się ścisła czołówka naszej lokalnej sceny. Zwycięzcy rywalizacji to zawodnicy i zawodniczki reprezentujący nasz kraj na arenie międzynarodowej. Na liście startującej znajduje się między innymi były Olimpijczyk Michał Ligocki, a także Wojtek Pawlusiak, Tomek Wolak, Rafał Sypień, Kasia Rusin i wiele innych utalentowanych riderów z różnych stron świata.

OSCYP 2019 Bi Air Foto: OSCYP 2019 Bi Air
Oprócz samej rywalizacji, obok zbudowanych specjalnie skoczni i przeszkód, planowane jest stworzenie miasteczka snowboardowego, w ramach którego miłośnicy jazdy na desce mogą zrelaksować się przy muzyce serwowanej przez Red Bulla, sprawdzić nowości techniczne od Burton Snowboards, zrobić zdjęcie w Instagramowej strefie Radia CZWÓRKA, a także zasmakować specjałów z góralskiego grilla.

Bądź częścią historii zajawki. Przyjedź w 29 stycznia do Białki Tatrzańskiej i zobacz na jakim poziomie jest obecnie polski snowboarding.

Więcej świeżych materiałów z OSCYP Snowboard Contest można znaleźć na oficjalnym fanpage’u – oscypsnowboardcontest

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności