FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  „Allseasons” to największe...

News

„Allseasons” to największe wydarzenie kitesurfingowe 2021 roku

Od:
Redakcja 
Data:
22 września 2021, 19:57
Ocena:
Ocena 0.00

Sportowa superprodukcja, zrealizowana z wielkim rozmachem.

Pierwszy polski pełnometrażowy film o kitesurfingu!

30 września 2021 uroczysta premiera w Multikinie Złote Tarasy.

7 i 15 października pokazy kinowe w Multikinach w całej Polsce!

Pierwszy w historii film pokazujący pełne spektrum kitesurfingu w odniesieniu do stylów oraz pór roku, w jakich można go uprawiać.

Woodpecker Motion Pictures debiutuje z filmem, który podbije serca nie tylko fanów kitesurfingu i innych sportów wodnych, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i film dokumentalny w najlepszym wydaniu!

Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nieskrępowana wolność́. Wszystkie te elementy w połączeniu z firmą produkcyjną Woodpecker Motion Pictures, specjalizującą̨ się̨ w realizacjach sportowych planów filmowych sprawia, że będziemy mieli do czynienia z nową superprodukcją dokumentalną o KITESURFINGU!

Są̨ w życiu chwile, które zapadają̨ nam na zawsze w pamięci. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsze wejście na wodę, które wywołuje niezapomniane wrażenia. Przygoda. Wolność́. Obcowanie z żywiołami. Poczucie więzi z naturą. Allseasons to hołd złożony wszystkim, którzy uprawiają kitesurfing w zgodzie z naturą oraz celebracja tego sportu nie tylko jako rekreacji, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć́ w głąb ludzkiej duszy.


Podczas prac nad filmem korzystano ze smartfonów Galaxy S10 i Galaxy S21 Ultra 5G.

Występują:

Julia Damasiewicz, Katarzyna Blanka Lange, Olga Sarna, Julia Morkowska, Tusia Witkowskia, Dr inż. Benedykt Hac, Marek Rowiński Jr, Marek Rowiński Senior, Mikołaj Aleksander Gregier, Mark Shinn, Felix Kersten, Bruce Kessler, Valentin Launay, Błażej Ożóg, Janek Grzegorzewski, Łukasz Koński, Artur Sowa, Marek Bosowski, Mario Kraszewski, Jacek Oszczygieł, Kuba Jurkowski, Kuba Kapturski, Rafał Szukiel, Paweł Ratuś, Daniel Marzejon, Mateusz Włodarczyk, Sławomir Paćko, Michał Procajło, Piotr Karaś, Mateusz Włodarczyk oraz gościnnie Aaron Hadlow & Airton Cozzolino.

Lokalizacje:

Półwysep helski, Gdynia, Ustka, Orzechowo, Puck, Tychy i Bielsko-Biała w Polsce.

Alpy w Szwajcarii, Sardynia we Włoszech, Geilo w Norwegii, Egipt – Morze Czerwone, Tarifa i Fuerteventura w Hiszpanii.   

Allseasons światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu Foto: Allseasons światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu
Multikina, w których odbędą się pokazy:

Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze

Dostępne w kategoriach

kiteboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Godspeed Los Polacos

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności