FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Zapowiedź festiwalu Doka Downhill...

News

Zapowiedź festiwalu Doka Downhill City Tour 28-30 sierpnia

Od:
Redakcja 
Data:
18 sierpnia 2020, 12:05
Ocena:
Ocena 0.00

Jeszcze w tym roku pożegnamy wakacje w iście należyty sposób. Ostatni weekend sierpnia dostarczy nam nie lada przeżyć. Szykujcie się na przepełniony energią i sportową rywalizacją weekend w malowniczym górskim Ustroniu, ponieważ już 28 sierpnia zaczynamy nasz trzydniowy, rowerowy festiwal.

Pierwszego dnia, w piątek 28.08 odbędą się zawody na specjalnie przygotowanym ku temu torze pumptrack. Sportowa infrastruktura zlokalizowana zostanie w parku przy Amfiteatrze, gdzie od godziny 9 czekać będzie na Was biuro zawodów, w którym dostaniecie swój numer startowy. Zapisy i regulamin na ten dzień dostępne pod linkiem: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/136/ lub możecie zapisać się w dniu zawodów. Pamiętajcie jednak o niezbędnych dokumentach, które znajdziecie jako załączniki do regulaminu.

Odpowiednio napompowani i gotowi do podjęcia się kolejnych zmagań, wkraczamy w drugi dzień festiwalu. Sobota 29 sierpnia oczaruje nowych kibiców widowiskową trasą, która łączy w sobie zarówno teren leśny jak również miejską infrastrukturę. Tego typu połączenie sprawdza prawdziwe umiejętności zawodników i to, jak potrafią dostosować się do panujących warunków. Dla zawodników jest to sprawdzian umiejętności, dla widzów, przeżycie, którego prędko nie zapomną. Zapisy prowadzone są pod tym linkiem: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/111/, tam również znajdziecie regulamin i potrzebne dokumenty. W dniu zawodów również można dokonać zapisów. W tym celu od godziny 9:00 uruchomione zostanie biuro zawodów, w którym zgłosicie chęć udziału oraz dostaniecie numer startowy.

Po zakończeniu Urban Downhill’u szykujemy coś specjalnego. Afterparty podczas którego zintegrujemy się na szczycie Palenicy. Za imprezę odpowiada wrocławski kolektyw Engram, który z powodzeniem rozwija swoje nowe projekty zrzeszając coraz większe grono artystów i twórców muzyki elektronicznej.

Spokojna niedziela to już prawdziwy rowerowy klimat. Chillujemy w BikePark’u Palenica ścigając się ze znajomymi po trasach, które całe wakacje powstawały właśnie na ten dzień. Nowa odsłona BikeParku przypadnie do gustu niejednemu graczowi. Nowi zarządcy tamtejszych ścieżek wylewają siódme poty, aby dostarczyć jak największej ilości wrażeń wszystkim, którzy odwiedzą BikePark Palenica. Ale co na Was czeka, musicie sprawdzić sami. Wpadajcie więc na niedzielne jazdy już 30 sierpnia, ale wcześniej zapisując się pod tym linkiem: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/135/

Doka Downhill City Tour 28-30 sierpnia Foto: Doka Downhill City Tour 28-30 sierpnia
O głodomorów zadbają towarzyszące nam foodtrucki, a dla spragnionych znajdzie się i zimny Browar Cieszyn. Teraz dałeś się namówić?

Wszystkie potrzebne informacje, zgody i inne regulaminy znajdziecie na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/768736116961764/

Dostępne w kategoriach

mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności