FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  News >  Błażusiak, Walker, Bolt, Gomez,...

News

Błażusiak, Walker, Bolt, Gomez, Hoare…

Od:
Redakcja 
Data:
27 listopada 2019, 14:10
Ocena:
Ocena 0.00
Znamy wstępną obsadę Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie

Wielkie odliczanie do inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro wkroczyło właśnie w decydującą fazę. Już za 10 dni, 7 grudnia, TAURON Arena Kraków rozbrzmi dopingiem 14-tysięcznej widowni oraz warkotem silników topowych zawodników tej wymagającej dyscypliny.

Dla kibiców, którzy nie nabyli biletów mamy złe wieści… Nie ma już możliwości zakupienia wejściówek – wszystkie zostały wyprzedane. Pamiętajcie, aby nie czekać na ostatni moment i już dziś pomyślcie o finałowej rundzie, która 14 marca odbędzie się w Atlas Arenie.

Will Hoare - Fot. Agencja Sport UP Foto: Will Hoare - Fot. Agencja Sport UP
Lista startowa klasy Prestige na inauguracyjną rundę Mistrzostw Świata SuperEnduro zaczyna się powoli klarować. Wśród potwierdzonych zawodników znalazło się już m.in. dwóch reprezentantów teamu KTM Factory Racing: Tadeusz Błażusiak (POL), sześciokrotny Mistrz Świata SuperEnduro oraz oraz Jonathan Walker (GBR), który po rocznej przerwie wraca do ścigania w halowych, motocyklowych Mistrzostwach Świata. Warto wspomnieć, że dla Taddiego będzie to już ostatni wyścig w pomarańczowych barwach - zaraz po Krakowie przesiada się on na markę Gas-Gas.

Zdecydowanie najbardziej zacięta walka o pierwsze zwycięstwo w sezonie czeka nas pomiędzy zawodnikami KTM Factory Racing oraz riderami Husqvarna Factory Racing. Tych drugich reprezentować będą Wicemistrz Świata z 2018r., Anglik - Bily Bolt, będący pierwszym historyczny, zwycięzcą prestiżowej serii zawodów World Enduro Super Series oraz utalentowany Hiszpan - Alfredo Gomez, który tegoroczną klasyfikację generalną WESS ukończył na drugiej pozycji.

Taddy Błażusiak i Billy Bolt - Fot. Agencja Sport UP Foto: Taddy Błażusiak i Billy Bolt - Fot. Agencja Sport UP
7 grudnia, swój debiut w najwyższej klasie startowej zaliczy zeszłoroczny Mistrz Świata Juniorów – Will Hoare, który może nieźle namieszać w szykach stałych ‘wyjadaczy’ kategorii Prestige.

Na bramkach startowych w TAURON Arenie Kraków nie zabraknie również pozostałych, czołowych zawodników tej wymagającej dyscypliny jak Blake Gutzeit, Pol Tarres, Kevin Gallas czy naszych biało-czerwonych reprezentantów - Emil Juszczak oraz Grzegorz Kargul.

Pełne listy startowe nie są jeszcze znane i nadal czekamy na informację czy zawodnicy z USA podejmą rękawicę i zmierzą się w walce o tytuł Mistrza Świata z legendą tej dyscypliny – Taddym.

Kibiców, którzy nie zdążyli nabyć biletów na krakowski przystanek Mistrzostw Świata SuperEnduro informujemy, że…  nie wszystko jeszcze stracone! J Na profilu naszego partnera rozgrywany jest właśnie konkurs, w którym wygrać można dwanaście podwójnych wejściówek na to wyjątkowe wydarzenie.

Link do konkursu: http://bit.ly/konkurs_SuperEnduroKraków


Przypominamy również, że w sprzedaży są już bilety na finałową rundę Mistrzostw Świata SuperEnduro, która odbędzie się 14 marca w Łodzi:

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/super-enduro/

Więcej informacji: https://www.super-enduro.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/superenduro.poland

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1200520026790748/

Organizator - Agencja Sport UP:

https://www.facebook.com/sportupagencja/

Fot. Agencja Sport UP

Dostępne w kategoriach

motor sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności