FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Miejsca >  BC24 - Bożego Ciała 24

Miejsca

BC24 - Bożego Ciała 24


Od:
Redakcja
Data:
26 września 2017, 14:22
Ocena:
Ocena 0.00
Bożego Ciała 24 , Kraków

Strona www: http://bcx24.pl/

BC24 - Bożego Ciała 24
BC24 TO SKRÓT OD NASZEJ OBECNEJ LOKALIZACJI - ULICY BOŻEGO CIAŁA 24 NA KAZIMIERZU, W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIEJSCE TO POWSTAŁO W GRUDNIU 2014 ROKU JAKO WSPÓLNY WYSIŁEK KILKU PROJEKTÓW: MANIAC, IDEA KIX ORAZ GALERII KOLORU.
DAWNE MIEJSKIE SPORTY W KRAKOWIE TO TAK NAPRAWDĘ BRAND MANIAC, KTÓREGO POWAŻNIEJSZA HISTORIA ZACZĘŁA SIĘ W 2005 ROKU OD ZAŁOŻENIA W KRAKOWIE MANIAC FOOTBAG TEAM, CZYLI KLUBU SPORTOWEGO ZAJMUJĄCEGO SIĘ SZKOLENIEM I PROMOCJĄ FOOTBAG NET (WYCZYNOWA ODMIANA SIATKONOGI) I FOOTBAG FREESTYLE (PROFESJONALNĄ WERSJĄ POPULARNEJ W POLSCE "ZOŚKI").ZAWODNICY REPREZENTUJĄCY MANIAC ZDOBYLI WIELE TYTUŁÓW MISTRZA ŚWIATA, EUROPY I POLSKI W RÓŻNYCH DYSCYPLINACH FOOTBAGU, A TAKŻE UMIEJĘTNIE PROPAGOWALI KULTURĘ FIZYCZNĄ I NISZOWE WYCZYNOWE SPORTY NA WIELU FESTIWALACH, IMPREZACH, POKAZACH, PROWADZĄC WARSZTATY W CAŁEJ POLSCE.
RÓWNOCZEŚNIE POWSTAŁ PIERWSZY SKLEP INTERNETOWY SKUPIAJĄCY SPRZEDAŻ PROFESJONALNYCH FOOTBAGÓW WYTWARZANYCH PRZEZ ZAWODNIKÓW I ODZIEŻY PROJEKTOWANEJ PRZEZ MANIAC - "MANIACKI SKLEPIK!". OD POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI DUŻA CZĘŚĆ ZYSKU BYŁA PRZEZNACZANA NA ROZWÓJ KLUBU ORAZ SPORTÓW NISZOWYCH, A W 2014 ROKU SKLEP EWOLUOWAŁ W SKLEP REPREZENTUJĄCY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ FOOTBAGU W POLSCE - FOOTBAG.PL.
RÓWNIEŻ W 2014 ROKU ZAPADŁA DECYZJA O OTWARCIU SKLEPU STACJONARNEGO W KRAKOWIE SKUPIAJĄCEGO OFERTĘ AKCESORIÓW DO UPRAWIANIA WYCZYNOWYCH SPORTÓW NISZOWYCH - Z POMOCĄ PRZYSZLI ZNAJOMI Z WARSZAWSKICH MIEJSKIESPORTY.PL, KTÓRZY ZGODZILI SIĘ UDOSTĘPNIĆ CZĘŚĆ SWOJEJ OFERTY POD WSPÓLNĄ NAZWĄ. TAK POWSTAŁY PIERWSZE MIEJSKIE SPORTY W KRAKOWIE W BUDYNKU DAWNEGO HOTELU FORUM, PRZY KLUBOKAWIARNI FORUM PRZESTRZENIE. SZYBKO JEDNAK OKAZAŁO SIĘ, ŻE MSWK POTRZEBUJĄ WIĘCEJ PRZESTRZENI I JUŻ W GRUDNIU 2014 ROKU NASTĄPIŁO OTWARCIE NOWEJ LOKALIZACJI NA BOŻEGO CIAŁA 24.
OD POCZĄTKU 2016 ROKU - W ZWIĄZKU Z CIĄGŁYM ROZWOJEM, KOMPLETNIE INNĄ OFERTĄ Z KRAKOWA I WARSZAWY I CIĄGŁE Z TYM ZWIĄZANE NIEDOGODNOŚCI - WSPÓŁPRACA SIĘ ZAKOŃCZYŁA I MIEJSKIE SPORTY W KRAKOWIE OFICJALNIE ZMIENIŁY NAZWĘ PO PROSTU NA BC24.

Info: http://bcx24.pl/o-nas

Wydarzenia

  • Wernisaż 24 Decks
    wrz 29
    Wernisaż 24 Decks BC24, przy udziale firm: Landyachtz Longboards (Kanada)https://www.facebook.com/landyachtzlongboards/Fish Skateboards (Polska)https://www.facebook.com/Fishskateboard/Enuff Skateboards (Wielka... Data wydarzenia: 29 września 2017 Od: Redakcja więcej

Dostępne w kategoriach

skateboarding sport

Ostatnie foty

  • BC24 - Bożego Ciała 24 BC24 - Bożego Ciała 24 BC24 TO SKRÓT OD NASZEJ OBECNEJ LOKALIZACJI - ULICY BOŻEGO CIAŁA 24 NA KAZIMIERZU, W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIEJSCE TO POWSTAŁO W GRUDNIU 2014... ocena Od:Redakcja Data:26 września 2017, 14:22więcej

Podziel się


QRCode

QRCode: BC24 - Bożego Ciała 24

Sprawdź jak dojechać  

Sprawdź jak dojechać Wprowadź skąd rozpoczniesz podróż

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności