FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Miejsca >  Freestyle Park Chorzów

Miejsca

Freestyle Park Chorzów


Od:
Redakcja
Data:
21 stycznia 2015, 12:59
Ocena:
Ocena 0.00
Stalowa 17/67 , Chorzów


Freestyle Park Chorzów
Projekt Freestyle Park skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętymi sportami freestylowymi: snowboardzistów, narciarzy, rolkarzy, rowerzystów, kitesurferów, itp., ale również do ludzi chcących po prostu podnieść poziom swojej sprawności fizycznej. Ogromne zainteresowanie tego typu sportami skłoniło nas do stworzenia miejsca, gdzie pod okiem profesjonalistów i na profesjonalnie wyposażonej hali, będzie można bezpiecznie uczyć się nowych tricków oraz doskonalić swój warsztat. Całoroczny obiekt pomoże w przygotowaniu do sezonu oraz w utrzymaniu formy sportowej na najwyższym poziomie.

Obiekt zlokalizowany jest na terenie zakładów Hajduki w Chorzowie, hala o powierzchni 700 m2 wyposażona jest w trzy skocznie o zróżnicowanym poziomie trudności z lądowaniem do dołu z gąbkami. Ponadto znajduje się tam profesjonalna plansza akrobatyczna oraz 4 trampoliny osadzone w podłożu z możliwością wykonywania elementów do dołu z gąbkami. Całości dopełnia skatepark. Do dyspozycji ćwiczących jest także zaplecze socjalne: szatnie z natryskami i toaletami, a wkrótce również siłownia, sala do sportów walki, gabinety rehabilitacyjne oraz kawiarnia.

CZYNNE CODZIENNIE:
10:00 – 22:00

Michał Starzyński
tel. +48 604-080-998

Jakub Starzyński
tel. +48 513-067-126
jakub@freestylepark.pl

Dostępne w kategoriach

sport

Ostatnie foty

  • Freestyle Park Chorzów Freestyle Park Chorzów Projekt Freestyle Park skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętymi sportami freestylowymi: snowboardzistów, narciarzy,... ocena Od:Redakcja Data:21 stycznia 2015, 12:59więcej


Video

Podziel się


QRCode

QRCode: Freestyle Park Chorzów

Sprawdź jak dojechać  

Sprawdź jak dojechać Wprowadź skąd rozpoczniesz podróż

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności