FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Miejsca >  Wake Park - Kryspinów

Miejsca

Wake Park - Kryspinów


Od:
Redakcja
Data:
7 maja 2012, 20:27
Ocena:
Ocena 0.00
Kryspinów


Wake Park - Kryspinów
Szeroka działalność związana z wakeboardingiem, snowboardingiem i innymi sportami ekstremalnymi.

Dobra wiadomość dla zajawionych dyscyplinami ekstremalnymi, fanów sportów wodnych, zimowych oraz szukających alternatywy dla snowboardingu, narciarstwa lub kitesurfingu. Zapraszamy na Kryspinów do pierwszego w małopolsce WYCIĄGU WAKEBORDOWEGO!

Na sezon szykują się NOWOŚCI:
- DWA WYCIĄGI w systemie 2.0 do uprawiania sportów wodnych. Technologia wyciągu umożliwia nieprzerwane pływanie, bez zatrzymywania się na jego końcach.

- BEACH BAR
- NOWE PRZESZKODY
- PLAŻA

W bazie oprócz SURF-SHOPU, znajduje się WYPOŻYCZALNIA wysokiej klasy sprzętu wakeboardowego, batut oraz MINI RAMPA SKATEBOARDINGOWA.

Na miejscu, przy stawianiu pierwszych kroków, doskonaleniu umiejętności czy w doborze sprzętu pomogą licencjonowani zawodnicy wakeboardingu, instruktorzy wake, snowboardu i windsurfingu.

W sezonie zimowym system 2.0 będzie ulokowany na lądzie, na płaskim terenie tworząc ciekawy i dość egzotyczny snowpark.

Nr. kontaktowy:

505 781 748

Adres e mail:

kontakt@wake-park.pl

Wakepark - O Nas (www.wake-park.pl)

Stowarzyszenie sportów ekstremalnych KARTEL powstało jako naturalny rezultat pasji dzielonej przez grupę znajomych. Każdy z nas odnajduje się w różnych dziedzinach sportów ekstremalnych takich jak snowboard, kitesurfing, windsurfing czy snowkite. Ale połączył nas wakeboard, a dokładnie chęć spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie przy jednoczesnym braku możliwości uprawiania go w Krakowie.

I się zaczęło - wyjazdy do Czech - na najbliższy wyciąg, pływanie za motorówką, skuterem, wyciągarką czy nawet na powodzi za samochodem. Stowarzyszenie dawało nam możliwość udziału w zawodach ogólnopolskich oraz organizowania imprez, jednak było to za mało. Ponieważ już i tak prawie całe nasze życie ogarnął wakeboard zdecydowaliśmy, że w tej niesamowitej dyscyplinie, która łączy w sobie prędkość, wysokość i adrenalinę, a zarazem kontakt z wodą i dobrą zabawę, znajdziemy nasz sposób na życie. Wykształcenie ekonomiczne i prawnicze ułatwiło nam organizacje. Utworzyliśmy KARTEL s.c. by rozwijać naszą pasję i zarażać nią innych.

Dostępne w kategoriach

kiteboarding sport surf wakeboarding

Teksty
Ostatnie foty

  • Wake Park - Kryspinów Wake Park - Kryspinów Szeroka działalność związana z wakeboardingiem, snowboardingiem i innymi sportami ekstremalnymi. Dobra wiadomość dla zajawionych... ocena Od:Redakcja Data:7 maja 2012, 20:27więcej


Video

Podziel się


QRCode

QRCode: Wake Park - Kryspinów

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności