FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Konkursy >  Konkurs Extreme Sports Channel i...

Konkursy

Konkurs Extreme Sports Channel i Freestyle.pl

Od:
Redakcja 
Data:
16 lipca 2014, 15:35
Ocena:
Ocena 5.00

Oglądaj zawody X Games na Extreme Sports Channel, poznaj Diverse Downhill Contest i wygraj nagrody.

Już 19 i 20 lipca w Międzybrodziu Żywieckim odbędą się najważniejsze polskie zawody w kolarstwie zjazdowym – Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest. Extreme Sports Channel i Freestyle.pl jako patroni medialni, przygotowali dla Was z tej okazji konkurs.

Do wygrania jest 5 zestawów: książka od wydawnictwa SQN + worek plażowy od kanału. By je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Opisz w kilku zdaniach swoją ekstremalną przygodę rowerową z polskich tras.

Opisz w kilku zdaniach swoją ekstremalną przygodę rowerową z polskich tras

Konkurs juź się zakończył
Zobacz wyniki konkursu!

5 najciekawszych wypowiedzi zostanie nagrodzonych książką od wydawnictwa SQN i workiem plażowym od Extreme Sports Channel.

Konkurs trwa do 23 lipca do godziny 15.00.

Nagrody Extreme Sports Channel Foto: Nagrody Extreme Sports Channel
Jeśli ekstremalne popisy downhillowców to dla Ciebie za mało, włącz Extreme Sports Channel i oglądaj relację z wielkiej światowej trasy X Games 2013, do której należały letnie X Games w Brazylii, Monachium, Barcelonie oraz Los Angeles. Zobaczysz m.in. wyczyny na rampie z wodospadem Foz do Iguaçu w tle, halfpipe nad stawem w miasteczku olimpijskim Monachium i triki nad panoramą Barcelony - to wszystko codziennie na Extreme Sports Channel!

Wszystkie edycje X Games można zobaczyć na Extreme Sports Channel w od poniedziałku do piątku o godz. 9:00, 10:00 i 11:00 oraz 16:00, 17:00 i 18:00.

O zawodach: Diverse Downhill Contest to cykl zawodów w kolarstwie zjazdowym, organizowany w Polsce od 2006 r. W sumie w ramach cyklu odbyło się już 20 imprez. Od 2008 roku zawody Downhill Contest to Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski. Downhill jest dyscypliną, która w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie - przybywa zarówno fanów, jak i zawodników. Polskie imprezy downhillowe stają się także coraz bardziej znane na arenie międzynarodowej. Oby tak dalej!

O nagrodach:

Wyścig tajemnic to wybuchowa historia, która wstrząsnęła sportowym światem. Jest odważnym świadectwem Tylera Hamiltona, najbardziej zaufanego porucznika Lance’a Armstronga i byłego numeru jeden wśród kolarzy. Hamilton spędził dziesięć lat w samym centrum kolarskiego kotła, przebywając drogę od amatora do bohatera, i stał się kluczowym świadkiem jednej z największych afer dopingowych w historii sportu. Dla entuzjastów sportu, lektura obowiązkowa. Książkę można zabrać na jeden letnich wypadów za miasto w worku plażowym od Extreme Sports Channel.

Dostępne w kategoriach

mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięOstatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności