FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Konkursy >  Na stok do Kamieńska! Konkurs z...

Konkursy

Na stok do Kamieńska! Konkurs z karnetami!

Od:
pawelec 
Data:
7 lutego 2012, 13:01
Ocena:
Ocena 5.00

Góra Kamieńsk to zrekultywowane i zalesione zwałowisko zewnętrzne Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Jest najwyższym wzniesieniem w centralnej Polsce, które zamieszkują ptaki drapieżne oraz wiele gatunków zwierząt. Wybudowanie przez Kopalnię Bełchatów na Górze Kamieńsk Ośrodka Sportu i Rekreacji jest dowodem na to, że zmiany powierzchni terenu związane z prowadzeniem eksploatacji węgla brunatnego metodą odkrywkową, mają charakter przejściowy, a teren poeksploatacyjny z powodzeniem przywracany jest poprzedniej lub innej działalności gospodarczej.

Intencją inwestora było to, by Ośrodek Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk" stał się atrakcyjnym miejscem letniej turystyki oraz uprawiania sportów zimowych przez mieszkańców regionu. Projekt ten, jako jedna z najistotniejszych inwestycji z zakresu Społecznego Zaangażowania Spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., został doceniony przez ekspertów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, którzy wskazali je w prestiżowym, corocznym raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2008", jako dobrą praktykę godną naśladowania.

Kamieńsk Foto: Kamieńsk
Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk znajduję się w Centralnej Polsce. Zlokalizowany w sąsiedztwie drogi krajowej nr 1 w województwie łódzkim, na wysokości miejscowości Kamieńsk (15 km od Piotrkowa Tryb. w kierunku Katowic). Ośrodek to alternatywa dla narciarzy i nie tylko. Miejsce dla wszystkich aktywnie spędzających czas. W połączeniu z bazą noclegowo - gastronomiczną tworzy niesamowity górski klimat. Wśród walorów ośrodka każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli chcecie odwiedzić to wyjątkowe miejsce zapraszamy do udziału w naszym konkursie, gdzie do wygrania 2 karnety całodniowe (od godz. 9 do godz. 21) z wejściem ekspresowym (bez kolejki), do wykorzystania w najblizszy weekend w sobotę lub niedzielę.

Jaką długość ma główna trasa na Górze Kamieńsk?

Konkurs juź się zakończył
Zobacz wyniki konkursu!

Konkurs trwa do czwartku 9 lutego do godz. 20:00.

Nagrodą są 2  karnety całodniowe z wejściem ekspresowym.

Wygrywają 2 pierwsze, poprawne odpowiedzi

Dostępne w kategoriach

freeskiing snow snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięOstatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności