FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - pawelec

Zbliża się Diverse Downhill Contest na Palenicy

Od:
pawelec 
Data:
7 lipca 2010, 10:37
Ocena:
Ocena 5.00
Do mapy polskich miejsc przyjaznych downhillowi za sprawą Diverse Downhill Contest dołącza Szczawnica, gdzie na stokach góry Palenica specjalnie dla Was powstała nowa trasa zjazdowa.

Trasa jest „inna" od tych dotychczas znanych wam z zawodów Diverse Downhill Contest. Ukształtowanie terenu sprawia, iż jest ona miejscami bardzo stroma, znajdziecie na niej kilka „ścianek", wiele band i trzy niewielkie skocznie. Trasa jest płynna i szybka, są też na niej miejsca gdzie trzeba nacisnąć mocniej na pedały. Zjazd czołowych zawodników powinien oscylować w przedziale 2:10 - 2:20 min.

Zdjęcia trasy znajdziecie na stronie zawodów. Foty zrobione po pierwszych testowych jazdach, czyli na nierozjeżdżonej trasie, obecnie pojawiają się na niej coraz liczniejsze korzenie, co sprawia iż trasa robi się ciekawsza.

Zapisy online

Do czwartku 08.07.2010 do godziny 24:00 trwają zapisy online na stronie www.downhillcup.eu - zakładka zgłoszenia.

Pamiętaj zapisując się on-line, lub w przeddzień zawodów wpisowe wynosi 35 zł. Zapisując się w dniu zawodów wpisowe wynosi 45 zł !!!

Zapisy online pozwolą wyeliminować błędy w nazwiskach, klubach itp. powstałe w skutek zapisów podczas zawodów (formularze zgłoszeniowe często są mało czytelnie wypełniane przez zawodników), usprawnią działanie biura zawodów.

Palenica to góra na której w słoneczne dni z usług wyciągu krzesełkowego korzysta bardzo dużo turystów, dlatego prosimy bardzo o stosowanie się do poleceń obsługi wyciągu. Do dyspozycji rowerzystów będzie co drugie krzesełko.

 

Dostępne w kategoriach

bike mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel siępawelec - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności