FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - beLOCO Travel & Event Agency

deSkiDance Snow & Music Festival szykuje się do startu!

Od:
beLOCO Travel & Event Agency 
Data:
7 marca 2012, 22:05
Ocena:
Ocena 0.00
Już za 9 dni, 16 marca rozpocznie się 7 edycja festiwalu deSkiDance Snow & Music Festival

Już za 9 dni, 16 marca rozpocznie się 7 edycja festiwalu deSkiDance Snow & Music Festival. To niepowtarzalne połączenie śniegu, sportu, muzyki i energii tysiąca narciarzy i snowboardzistów! Program festiwalu obfituje w żywiołowe koncerty, zwariowane konkursy i wykręcone imprezy. A wszystko w pięknej śnieżnej scenerii.

Tak, jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem nie zabraknie wybitnych artystów europejskiej sceny muzycznej. Po raz pierwszy, na scenie deSkiDance pojawi się Gooral – producent, generator dźwięków i prekursor łączenia elektro, dubstepu i dnb z góralszczyzną. Znany przede wszystkim z videoclipu „Karczmareczka” oraz niedawno wydanej płyty „Ethno Elektro”. Projekty Goorala zyskały również uznanie mediów i wielu środowisk twórczych: m.in. nagroda Machinera za najlepszy debiut roku 2011, nominacja do Fryderyków i wygrana w Radio Waves Festival.

 

Mr. Woodnote & Lil Rhys to stały punkt muzycznego line-up festiwalu deSkiDance.  Mr. Woodnote to muzyk pochodzący z Australii. Genialnie grający na saxofonie i kilku innych zabawkach połączonych z przeróżnymi efektami, loop’ami. Daje to unikatowy i niepowtarzalny styl, który przenosi uliczne bity prosto na sceny koncertowe. Od wielu lat  występuje w różnych częściach świata. Jego podróże doprowadziły go w 2008 roku do Bristolu. Nagrywa i koncertuje wraz ze swoim przyjacielem i doskonałym MC Lil Rhys’em, Dub FX, Flower Fairy, The Bonobo Hobos i innymi wykonawcami z Bristolskiego undergroundu.

Solidną porcję muzyki basowej zaserwuje Snareophobe. Ten DJ'sko - producencki duet z Wielkiej Brytanii,  na każdym występie zaraża publiczność potężną dawkę energii. Na scenie mieszają masywne linie basu, sample, loopy i efekty, tworzą mash-up'y. Remixują na żywo czerpiąc z takich gatunków jak Jungle, Hiphop, Garage, Breakbeat, Dubstep i Drum & Bass . Na scenie można ich zobaczyć u boku Dub FX, Congo Natty, Lil Rhys & Mr Woodnote.

 

Atmosferę w Risoul podkręci także najlepszy zastęp DJ’ski w Polsce m.in. We Have Cookies, Benito, Ros, Organauts.

 

Tak jak co roku podczas festiwalu deSkiDance Snow & Music Festival - LEKKO NIE BĘDZIE! - i już w marcu rozpęta się kolejna śnieżna rewolucja na  najwyżej położonej muzycznej scenie Europy.

Więcej info na: www.deskidance.eu

Organizator: beLOCO Travel & Event Agency 
Sponsorzy: Epicentrum, Skull Candy, Bern, Dakine, Germanicus, Arriba-Wear, Kitescontrol, Sesh, 77 Project
Partnerzy: Go Pro, Mosak Pictures , Skitersi, Divespot.pl, Lide Back Agency, IDEE KAFFEE, Fitness House, Sharpie, Sopot Surf Centrum
Patroni Medialni: Gazeta Wyborcza, dlaStudenta.pl, SkiMagazyn, SnowBoard, StreetMag, Streeters, Muno, POKA POKA, VICE, SnowBoards.pl, Trojmiasto.pl, DrugStore, GrubaBiba, Freestyle.pl

Dostępne w kategoriach

freeskiing music snow snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel siębeLOCO Travel &... - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności