FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - koszulkapikarska

Duże zmiany w tabeli Serie A

Od:
koszulkapikarska 
Data:
24 maja 2023, 10:52
Ocena:
Ocena 0.00
Duże zmiany w tabeli Serie A

z powodu wewnętrznych problemów Juventusu, po zbadaniu przez Sąd Federalny problemów finansowych Juventusu i zatwierdzeniu procesu, Serie A oficjalnie powiadomiła Juventus o odjęciu 10 punktów.

Na trzy kolejki do końca ligi Juventus, który otrzymał surową karę, może być opisany jako grom z jasnego nieba. Ben wszedł do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA w następnym sezonie z 69 punktami. Zdarzyło się to zgłosić w trzeciej rundzie przeciwko Empoli, co zakłóciło ducha walki zawodników w stroje piłkarskie, dzięki czemu Empoli bez problemu pokonało Juventus 4:1. Jeśli Serie A nie ukarze Juventusu, AC Milan najprawdopodobniej nie zagra w Lidze Mistrzów UEFA w przyszłym sezonie. Można powiedzieć, że katastrofalna porażka Juventusu z Empoli była wielkim prezentem dla AC Milan, dlatego oficjalna kara Serie A i błędna decyzja zarządu Juventusu dały AC Milanowi bilet do Ligi Mistrzów na następny sezon.

Morale zawodników w Juventus stroje spadło dwukrotnie i zaczęli odczuwać spadki.Mają nadzieję, że poprawią swój stan i zagrają dobrze w dwóch kolejnych meczach.

Dostępne w kategoriach

sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel siękoszulkapikarska - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności