FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - cilinon799

Darmowa gra online Lolbeans io

Od:
cilinon799 
Data:
24 lutego 2023, 11:53
Ocena:
Ocena 0.00
LOLBeans to zabawna gra typu battle royale, w której ścigasz się z innymi graczami, unikając przeszkód. Dotrzyj do końca kursu w konkurencyjnej rozgrywce!

W tej darmowej internetowej grze lolbeans musisz ścigać się z różnymi przeciwnikami, aby szybko ukończyć grę i zająć najbardziej godną uwagi pozycję. Trzymaj się z dala od przeszkód na trasie.

Lolbean to zabawna i ekscytująca gra online dla wielu graczy Lol Bean oparta na popularnej grze Fall Guys. Albo można powiedzieć, że to kolejna odsłona Fall Guys. Na początku gry będziesz musiał wybrać kolor swojego groszku. Zadaniem gry jest jak najszybsze przebiec do mety i zostać ostatnim ocalałym, który zwycięży.

Jak grać w LolBean?
Gra podzielona jest na wiele ras. Początkowo będziesz musiał poczekać, aż inni gracze dołączą do gry, zanim będziesz mógł rozpocząć wyścig. Każda rasa zostanie losowo wybrana z mapy. Na każdej mapie będą różne rodzaje przeszkód. Gracze będą musieli pokonać te przeszkody i jak najszybciej biec do mety w określonym czasie. Po każdym wyścigu gracze, którzy nie ukończą wyścigu, będą stopniowo eliminowani. I tak dalej, aż osoba, która najszybciej dobiegnie do mety, wygra i zdobędzie koronę.

Dostępne w kategoriach

inline sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

cilinon799 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności