FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Peter Parker

drewniane meble na wymiar - Eco-Deco-Art. Manufaktura - Producent.

Od:
Peter Parker 
Data:
17 lutego 2022, 16:48
Ocena:
Ocena 5.00
Kiedy potrzebujesz drewniane meble na wymiar i chcesz być z nich bardzo zadowolony to nasza oferta na pewno jest właśnie tym czego szukasz. Sprawdź sam.

Idąc do takiego sklepu po szafę, zanim dotarłam do miejsca z szafami, zatrzymałam się przy okazji przy różnych innych. Salon meblowy był tak zbudowany, że w pierwszej kolejności są meble kuchenne, a także regały drewniane i drewniane półki. Dalej były meble drewniane do jadalni. A jak cześć jadalniana, to przecież stół drewniany i krzesła drewniane są obowiązkowe. Te stoły z tego sklepu od samego początku cechowały się jakością i wyjątkowym wyglądem. Pierwszy stół drewniany był cały z drewna. Drugi, to taki stół industrialny. Kawałek dalej były dwa stoły, jeden to taki bardziej stół rustykalny, a drugi, to taki prosty w formie stół dębowy. Ten dębowy stół bardzo zwrócił moją uwagę... do tego stopnia, że wyleciało mi z głowy po co tam poszłam. Poprosiłam sprzedawcę o informacje na temat tych stołów i dowiedziałam się, że te stoły to będą mogły służyć jeszcze moim dzieciom i wnukom. Pomyślałam sobie, że pewnie tym dzieciom, których nie mam nawet w planach, no ale przecież pan sprzedawca nie mógł tego wiedzieć. Ale jego zdolność sprzedaży zaowocowała tym, że powiedziałam do niego – przekonał mnie pan, kupuje ten stół drewniany na na wymiar.

Wtedy sprzedawca zasugerował, że pokaże mi inne meble pasujące do tego stołu. Był to między innymi stolik kawowy, półki pod sprzęt rtv i regały na książki. Tylko po co on mi to pokazywał.. i po co ja się zgodziłam na to, żeby pójść tam i  to obejrzeć. Stolik kawowy, który w pierwszej kolejności skradł moje zakupowe serce wyglądał, jakby był wykonany z jakieś starej skrzyni, z napisami z farby, i miał duże koła które wyglądały jak z jakiegoś złomowiska. Ale nie znaczy to, że to źle wyglądało. Ten loftowy stolik kawowy powinien być umieszczony na liście siedem cudów świata. I to nie jako następny, ósmy, ale na przykład zamiast Wielkiego Muru Chińskiego. Także zgodnie z założeniem mojej pasji zakupowej wzięłam także stolik kawowy.

Komentarze

Liczba komentarzy: 7 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięPeter Parker - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności