FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - wedasif321

Udrażnianie Rur I Kanalizacji. Przepychanie Zatkanych Rur

Od:
wedasif321 
Data:
22 lutego 2020, 11:46
Ocena:
Ocena 0.00
Elektromechaniczne przepychanie rur spiralami elektrycznymi polega na wprowadzaniu do rury spirali w odcinkach z odpowiednimi grotami do różnych rodzajów zatorów ,dzięki sile mechanicznej silnika elektrycznego

Udrażnianie Rur I Kanalizacji. Przepychanie Zatkanych Rur

Elektromechaniczne przepychanie rur spiralami elektrycznymi polega na wprowadzaniu do rury spirali w odcinkach z odpowiednimi grotami do różnych rodzajów zatorów ,dzięki sile mechanicznej silnika elektrycznego przepycharki elastyczna sprężyna obraca się w kierunku ruchu wskazówek zegara z duża prędkością czyszcząc zatory wewnątrz rury odpływowej. Była środa bodajże więc się pytam gdzie mam się do tego czasu kąpać (mamy prysznic w wannie, a nie w osobnej kabinie) a on mi mówi, że to tylko trzy dni więc nie umrę a jak bardzo muszę bo hehe idę jakąś dziewczynę poznać to mogę normalnie w wannie wyjąć korek i włączyć prysznic i wziąć go z rybkami bo one nie są na tyle małe żeby do rury wpaść, tylko nie mogę ani za ciepłej ani za zimnej wody lać bo im zaszkodzi.

Skutkować będzie to tym, że kiedy zainteresowana osoba będzie chciała we własnym zakresie ręczną sprężyną udrożnić taką rurę wypełnioną breją, to skutki będą mizerne, gdyż sprężyna wejdzie w tą papkę jak w masło i może nawet końcówka sprężyny pojawi się w zbiorniku na szambo, lub w studzience, lecz nic to nie da. Sprężyna wychodząc z rury nie zrobi żadnego otworu w zatorze, gdyż ten jest papką i jakikolwiek otwór szybko się zasklepi.

Na temat chemii wykorzystywanej do usuwania blokad z rur kanalizacyjnych można poczytać na naszych stronach Najważniejszą informacją, jaka powinna dotrzeć do właściciela nieruchomości w tym temacie jest fakt, że reakcje chemiczne, jakie zachodzą w czasie chemicznego udrażniania, prowadzą do powolnego zatykania rur poprzez osadzanie się na ich ścianach nie dającego się usunąć kamienia.

Jednak odradzam tego typu pomysły, bo może pojawić się problem z ewentualnym odetkaniem zapchanej kanalizacji, dlatego że sprężyna hydrauliczna będzie miała problem z wyłamaniem się na pierwszym zakręcie instalacji 40 mm. Zresztą w niektórych sklepach i hurtowniach hydraulicznych rury i kształtki 40 i 32 mm są droższe od tych, co mają średnicę 50 mm. Moim zdaniem to przesądza, jaką średnicę należy zastosować.

W praktyce oznacza to, że w kilku miejscach zmniejszy się zdecydowanie drożność rury, a powstałe czopy bardzo mocno stwardnieją i nie będzie się ich dało usunąć w żaden inny, niż tylko mechaniczny sposób, a najczęściej i tak po kolejnym zapchaniu nie pozostanie nam nic innego, jak tylko wykuć porządne dziury w ścianach i założyć nowe rury w miejsce tych pełnych różnego rodzaju blokad.

Dostępne w kategoriach

hi-tech sport windsurfing

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięwedasif321 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności