FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Jamaj Events

Ride Up - 5th Day

Od:
Jamaj Events 
Data:
5 lipca 2010, 14:33
Ocena:
Ocena 5.00

Trasa do Białegostoku minęła momentalnie, wiec wczesne wstawanie zaowocowało całym dniem na skateparku Garaż oraz dirtach go otaczających. Strzałem w dziesiątkę okazał się basen z gąbkami gdzie chyba wszyscy katowali wcześniej nie próbowanych tricków.

Mc Donel za 2 razem sieknął backflipa a za 3 frontflipa, szacun. Skejcik po kilku lotach w gąbki przeniósł się na step-upy gdzie po kontrolnych ogórach wylądował idealnego frontflipa. Reszta też się nie obijała Michał i Dawid postanowili zmierzyć się z basenem za co wieczorem dostali buty i części od sponsorów.

Na dircie nie zabrakło też 360, turndownów, can-canów, bar spinów i tabletopów w których mistrzem jest Wojtuś aka Chomik. Cały dzień koło skoczni palił się grill wiec każdy jak tylko poczuł się zmęczony miał pełne możliwości relaksu. Większość uczestników RIDE UP była w szoku ile możliwość daje skatepark na który przyjechali, każdy mógł potrenować na trampolinie, basenie, dirtach, pump trackach i parku, dla każdego coś miłego.

Nasz przyjazd pokrył się z ostatnim dniem pewnego obozu stacjonującego w Białym, jednak gdy uczestnicy Touru wjechali na skatepark ten momentalnie opustoszał więc jazda Skejta, Owcy, Rondla i Wojtka szybko zamieniła się w prawdziwy pokaz. Jazdy skończyliśmy grubo po 22 wiec wszyscy zmęczeni wróciliśmy na kwaterę.

Ten dzień był najlepszym dniem naszego wyjazdu każdy na pełnej zajawce katował i uczył się nowych sztuczek. Zdecydowana większość poczyniła wielkie postępy lub po prostu nauczyła się kolejnych ciekawych ewolucji.

Następny dzień zapowiadał się równie owocnie.

Dostępne w kategoriach

bike bmx sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięJamaj Events - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności