FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Lindelof

Bonusy od legalnych bukmacherów

Od:
Lindelof 
Data:
27 marca 2019, 10:59
Ocena:
Ocena 3.00
Bonusy bukmacherskie 2019

W polskim Internecie legalnie działa dziewięć podmiotów bukmacherskich. Każdy z nich oferuje bonus rejestracyjny. Jakie korzyści mogą odnieść nowi klienci bukmacherów w Polsce?

Bonus powitalny to startowa oferta każdego bukmachera w naszym kraju. To promocja, która ma na celu zachęcenie do siebie nowych klientów. Nowi gracze kierujący się portfelem wybierają tego bukmachera, który oferuje najlepszy bonus powitalny. Bo najlepszy w tym przypadku oznacza największą gratyfikację.

Na starcie na bonusach od polskich bukmacherów zarobić można ponad 8 tysięcy złotych. Średnio kwoty bonusów u pojedynczych "buków" sięgają 1000 zł! Oczywiście nie jest tak, że nowi gracze po rejestracji konta otrzymują gotówkę, którą mogą dowolnie zarządzać, ale umiejętne korzystanie z bonusu może być bardzo owocne. Po pierwsze - cześć bukmacherów oferuje tzw. bonus freebet (darmowy zakład), a po drugie - stosowanie się do regulaminu wiązać się będzie z pozytywnym obrotem, tj. uwolnieniem bonusowych środków.

Najwięcej zyskać można w bonusach od depozytu, które uwarunkowane są kwotą pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. W tym rodzaju promocji bonusy sięgają nawet 1500 zł! Największym mankamentem jest konieczność wpłaty własnych środków, a następnie wypełnienie warunków obrotu. Inaczej mówiąc - bukmacher zamraża przyznane środki bonusowe do czasu, aż nie zostaną spełnione warunki określone w regulaminie promocji.

W 2019 roku zgodnie z licencją Ministra Finansów działa dziewięciu bukmacherów w Polsce. Zobacz, jakie bonusy oferują:

  • STS - bonus 1027 zł
  • Fortuna - bonus 1135 zł
  • LV BET - bonus 1520 zł
  • forBET - bonus 1200 zł
  • PZBUK - bonus 50 zł
  • Totolotek - bonus 1020 zł
  • Milenium - bonus 760 zł
  • Etoto - bonus 1040 zł

Każdy z bonusów wykorzystać można jednorazowo. Aby nie paść podejrzeniom nadużyć promocji najlepiej, aby jeden bonus przysługiwał na członka rodziny, gospodarstwo domowe lub adres IP komputera. Korzystanie z bonusów dostępne jest tylko dla pełnoletnich klientów.

źródło: https://bonusowo.com/

Dostępne w kategoriach

sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięLindelof - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności