FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Jakub Kosmowski

Zmiana kierunku i nowy ekscytujacy projekt.

Od:
Jakub Kosmowski 
Data:
22 grudnia 2011, 07:44
Ocena:
Ocena 5.00
Nadszedł czas by zrobić coś więcej.

Witam,

do tej pory jak coś pisałem to było to związane z jakimś konkretnym wydarzeniem z mojej karierze. Tym razem jest podobnie. Po prawie 7 latach pływania zawodowego na windsurfingu powoli zmieniam kierunek swoich działań. Kontuzje które mnie spotkały dwa lata temu rozpoczęły niestety szereg komplikacji i tak od dwóch lat nie mogłem pływać na swoim najwyższym poziomie.

Filmowaniem i produkcjami filmowymi interesowałem się od bardzo dawna ale tak naprawdę w przeciągu ostaniach dwóch lat moje studio (www.jfkstudio.com) zaczęło nabierać tempa i pochłonęło mnie na tyle ze stoję przed największym projektem w swoim życiu.

Właśnie podpisaliśmy kontrakt z PWA – professional windsurfing assosiation na realizacje serii dokumentalnej o życiu „za kulisami” pucharu świata w sezonie 2012. Będzie to jeden z większych projektów filmowych w windsurfingu od dawna.

Film będzie dostępny za darmo w sieci dlatego wystartowaliśmy teraz z kampanią promującą ten projekt i zbierającą fundusze na realizacje.

http://www.indiegogo.com/Crossing-the-Limits-documentary-series?a=242145

Chciałbym prosić wszystkich entuzjastów sportów ekstremalnych o wsparcie tego projektu jeżeli nie w bezpośredni sposób finansowo to przynajmniej przesyłając informacje dalej tak aby dotarła ona do największej ilości ludzi. Zapraszam do zapoznania się ze strona projektu. Wiem ze z Wasza pomocą możemy zrealizować ten projekt! Dziękuje!

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Jakub Kosmowski
  od:
  Jakub Kosmowski
  data
  22 grudnia 2011, 14:29
  @grabeksrabek Dziekuje za zainteresowanie i chec wsparcia! Jeżeli nie posiadasz karty krtedytowej możesz również wspierać nasz projekt poprzez konto Pay Pal. Jeżeli nie posiadasz lub nie chcesz zakładać konta na Pay Pal zawsze możemy udostępnić Ci dane do przelewu. Oczywiście wszystkie nagrody za wsparcie jakie są wypisane na stronie projektu będą też obowiązywały przy wpłacie na konto. Jak masz więcej pytań proszę napisz na jakub at jfkstudio.pl
 • grabeksrabek
  od:
  grabeksrabek
  data
  22 grudnia 2011, 13:27
  a jak można coś wam wpłacić jeżeli nie mam karty kredytowej... przydałby się jakiś numer konta by można było normalny przekaz zrobić.

Podziel sięJakub Kosmowski - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności