FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ARRIBA WEAR

Zegarek Arriba x Nodo

Od:
ARRIBA WEAR 
Data:
10 grudnia 2012, 11:47
Ocena:
Ocena 0.00
Pierwsza , całkowicie polska kolaboracja Marki odzieżowej , producenta zegarków i ekipy artystycznej.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam efekt naszej najnowszej kolaboracji.
Wraz z marką Nodo i ekipą Dobre Mordy (Juicy Color Brand) stworzyliśmy ściśle limitowany Arriba Pack ( jedynie 100szt ), w skład którego wchodzą: zegarek , t-shirt , wlepy i pudełko na widokówki z wakacji.
Marka Nodo chcąc pokazać się na polskim rynku zaproponowała współpracę trzem rodzimym brandom odzieżowym, w tym Arribie. Koordynatorem i inicjatorem naszej współpracy była redakcja Street Maga. Każda z marek mając pełną dowolność zdobienia, kształtów wskazówek i pasków , dostała te same wytyczne; zaprojektować charakterystyczny dla siebie zegarek i dopełniający go t-shirt.
Długo zastanawialiśmy się, jak ująć nasze alternatywne podejście Wzwyż , w jaki sposób oddać zamiłowanie Arriby do wszelkich zajawek. Zdecydowaliśmy się na klimat Art i potraktowaliśmy nasz zegarek jak czyste płótno oddając go zaprzyjaźnionym artystom. Do współpracy zaprosiliśmy ekipę Dobre Mordy (Juicy Color Brand). Głównym wykonawcą projektu był KOXU. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że klimat Wzwyż oddamy poprzez całkowite odróżnienie naszego zegarka od konkurencji.
Założenie było jedno - zegarek powinien być unikalny.
Motywem przewodnim stał się szalony zombi. W zdobieniu zegarka wykorzystaliśmy całą pulę możliwości: farbowanie tarczy, grawerowanie części stalowych, tłoczenie elementów na pasku. Równolegle powstał T-shirt , którego print jest rozwinięciem grafiki z zegarka. W ten sposób powstał LOCO.
Zestaw jest do kupienia w ArribaShopie i wybranych centrach handlowych.

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięARRIBA WEAR - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności