FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ARRIBA WEAR

Nowa zajawka Arriby.

Od:
ARRIBA WEAR 
Data:
25 listopada 2012, 14:44
Ocena:
Ocena 0.00

W poszukiwaniu kolejnych interpretacji podejścia Wzwyż trafilismy na Rycha, zajawkowicza, instruktora, a przede wszytkim polskiego prekursora jednego ze styli Freestyle football. Mowa o pojedynkowym tańcu z piłką, zwanym Ground. Więcej o zajawce dowiecie się z kolejnych newsów. A tymczasem przeczytajcie parę zdań o naszym nowym ambasadorze.

Damian Gawrych, pseudonim „Rychu” lat 22, od 7 lat mocno związany z piłką uliczną w Polsce i na świecie. Na rzecz zwiększenia swoich umiejętności w swoim nowym hobby, zrezygnował z treningów piłki nożnej. W latach 2005-2008 wydał wiele amatorskich filmów, prezentujących poziom gry, jaki w danym momencie posiadał. W 2008 roku zaczął nagrywać własne filmy instruktarzowe. Były one wydawane dla młodzieży, chcącej rozpocząć treningi Grounda.

W 2008 roku wziął udział w pierwszym Pucharze Polski kategorii „Ground 1vs1”. Zawody te zakończyły się sukcesem Rycha. Pierwsze miejsce które zajął, jak się później okazało, było dużą motywacją. Kolejne sukcesy które przyszły to 1 miejsce w Pucharze Polski(2010_ w Jaktorowie), oraz 1 miejsce w ogólnokrajowej lidze „Panna 1vs1 StreetAce 2012”. W tym samym roku założył akademię dla dzieci i młodzieży, zajmującą się szkolnictwem piłki ulicznej, oraz stylu „Ground”.

W obecnej chwili Damian za priorytet stawia sobie zaszczepienie sportu „Panna”, oraz Street Soccera w Polsce. Jak sam twierdzi, jego głowa jest pełna pomysłów, a on sam jest mocno zmotywowany do ich realizacji. Wierzymy, że wspólne działania z Arribą pozwolą na ich spełnienie, a naszą markę uda się mocno zaszczepić wśród osób ze środowiska undergroundowego footballu.

Jest to nasz wspólny cel.

Trzymajcie kciuki!  

Dostępne w kategoriach

sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięARRIBA WEAR - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności