FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Artykuły >  Mass Attack - produkt na rozwój...

Artykuły

Mass Attack - produkt na rozwój masy mięśniowej

Od:
Redakcja 
Data:
1 sierpnia 2017, 10:05
Ocena:
Ocena 0.00
Budowanie masy mięśniowej to proces długotrwały, który musi przebiegać pod okiem specjalistów. Wiele osób podchodzi do tego niezwykle poważnie i chce jak najlepiej wykorzystać możliwości swojego ciała. Jednak warto pamiętać o tym, że szczególnie przy rozpoczynaniu tak trudnej pracy organizm potrzebuje odpowiedniego wsparcia – w takim wypadku sportowcy najczęściej sięgają po specjalistyczne suplementy diety nazywane również odżywkami. Takie produkty mają na celu pobudzenie mięśni do pracy. Odżywki najnowszej generacji wspomagają również proces regeneracji komórek oraz chronią je, zmniejszając ryzyko degeneracji oraz powstania urazów w czasie intensywnych ćwiczeń.

Kiedy warto sięgnąć po odżywki na rozwój masy mięśniowej?

Przede wszystkim po odżywki wspomagające rozwój masy mięśniowej powinny sięgać osoby, które w czasie treningów wykonują intensywne, krótkie ćwiczenia mogące nadmiernie obciążyć organizm. W takim przypadku należy sięgać po odżywki kompleksowo wspierające ciało w tym czasie, nie tylko budujące mięśnie, ale jak to zostało wyżej wspomniane również wspomagające stawy, pomagające w regeneracji po ćwiczeniach i chroniące przed mogącą wystąpić degeneracją komórek. Przykładem takiej odżywki jest produkt Mass Attack, który odpowiada na wszelkie potrzeby organizmu poddanemu dużemu wysiłkowi w czasie ćwiczeń. Właśnie z uwagi na takie wsparcie organizmu, po ten produkt mogą sięgać osoby, które dopiero zaczynają obciążeniowe ćwiczenia i boją się o swoje stawy i mięśnie.

W składzie Mass Attack znajdują się między innymi odpowiednio dobrane aminokwasy, białko, witaminy C, E, B7 i B12 czy hydrolizowany kolagen. W tym suplemencie diety znajdują się także fitosterole wspomagające prace układu hormonalnego, co wpływa na produkcję testosteronu. 

Kto i w jaki sposób może korzystać z Mass Attack?

Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, które w świadomy sposób chcą rozwijać swoją masę mięśniową. Dlatego oprócz suplementu diety do zamówienia dodawane są indywidualnie dobrane plany żywieniowe obejmujące 30-dniowe żywienie. Dzięki czemu każdy samodzielnie może przygotować dla siebie wartościowe posiłki. Warto tutaj podkreślić, że właśnie połączenie intensywnych ćwiczeń, dobrej diety i odpowiedniej odżywki pozwoli na uzyskanie optymalnych efektów.

Mass Attack powinno się wypić po ok. 15 minutach po zakończeniu treningu. 50 gram produktu (5 miarek) rozpuszcza się w wodzie lub mleku (220 ml płynu). Najlepiej przy pomocy shakera, należy dokładnie wymieszać produkt z płynem.

Po otwarciu puszki z produktem należy ją szczelnie zamykać i przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej – ok. 25 stopni Celsjusza.

Dostępne w kategoriach

sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności