FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Artykuły >  Planet Surf Camps - europejska...

Artykuły

Planet Surf Camps - europejska szkoła surfingu

Od:
Redakcja 
Data:
17 września 2014, 12:58
Ocena:
Ocena 0.00

Planet Surf Camps rusza z promocją dla polskich surferów.

Jesteśmy europejską szkołą surfingu. Mamy swoje bazy ulokowane we Francji, Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Nasze najmłodsze dziecko, to nowo otwarta baza znajdująca się na wyspie Fuerteventura w mieście Corralejo. Mecce lokalnego surfingu i piaszczystych plaż.

Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Może zabrzmi to banalnie, ale od zawsze wiedzieliśmy, że jedyne co nas interesuje, to życie z naszej największej pasji jaką jest surfing. Nie jesteśmy przypadkowymi osobami, które zdecydowały się na otworzenie kolejnej bazy. Zarówno właściciele szkoły, jak i jej manager to rodowici mieszkańcy wysp kanaryjskich urodzeni nad oceanem i z nim współżyjący. Surfing od zawsze był, jest i będzie najważniejszy w naszym życiu.

To, czym chcielibyśmy różnić się od pozostałych szkół to profesjonalizm i postawienie na praktykę przed teorią. Udzielając lekcji naszym kursantom zawsze stawiamy na naturalność tego sportu i indywidualne wyczucie. Mottem naszej szkoły  jest "learning by doing" Nie oznacza to jednak, że nasi kursanci nie zostaną wyszkoleni teoretycznie. Wręcz przeciwnie, wszystko w odpowiednim czasie. Naszym głównym celem, jest nauczenie, jak radzić sobie nawet w trudnych warunkach, ale zawsze z zachowaniem niezbędnego bezpieczeństwa.

Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Wszyscy instruktorzy, to wykwalifikowani lokalni surferzy, dla których wyspa nie pozostawia, już żadnych tajemnic. Jeżeli gdzieś są dobre fale, to my tam będziemy.

Kursy w naszej szkole odbywają się na 3 poziomach zaawansowania. Dysponujemy  najnowszym sprzętem. Mamy deski i pianki dostępne we wszystkich rozmiarach tak, aby każdy uczestnik zajęć czuł się komfortowo.

Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Szkolenia odbywają się w grupach maksimum 8 osobowych,  dlatego to co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego przyszłego surfera.

Prowadzimy szkolenia w języku: angielskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim.

Dla bardziej zaawansowanych surferów mamy videocoaching.

Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Jeżeli coś się dzieje, to zaczyna się w Surf Housie. To stąd codziennie wyruszamy na zajęcia. To tu organizujemy wieczorne oglądanie najnowszych produkcji surfingowych w naszym chilloutroomie. Do dyspozycji gości naszego campu, są również: stoły do bilarda, tenisa stołowego, rowery i deski surfskate. Każdy z 4-6 os pokoi ma oddzielna łazienkę. Dom jest wyposażony w dwie kuchnie i stanowisko do przyrządzania barbecue. Także można popisywać się swoimi kulinarnymi możliwościami do woli. Jeżeli jednak nie macie w planach gotowania Corralejo ma w swojej ofercie mnóstwo różnorodnych barów i restauracji.

Miejscowość Corralejo, to nie tylko piękne plaże i idealne fale, ale również huczne nocne życie. W ciągu dnia jeżeli chcecie dać odpocząć przeciążonym mięśniom, możecie wybrać się na wycieczkę promem na pobliskie wyspy Lobos, lub Lanzarote.

Najłatwiej na Fuertaventure dotrzeć tanimi liniami lotniczymi, bądź lotami charterowymi jednego z operatorów. Stąd z lotniska, to już tylko 40 min jazdy, żeby  być u nas na campie i  rozpocząć swoją surf przygodę.

I to wszystko czyli: tygodniowe zakwaterowanie i dwudziestogodzinny kurs surfingu za 249 euro.

Także Serdecznie Zapraszamy wszystkich przyszłych, lub obecnych surferów do sprawdzenia nowego spotu na polskiej mapie surfingu.

Corralejo Rocks!

Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps
Planet Surf Camps Foto: Planet Surf Camps

Dostępne w kategoriach

sport surf surfing

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Free Solo


Najnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • mgl
 • Forfiter
 • Redakcja
 • Macko
 • Klaudia Stój
 • lotar
 • vezxu89
 • margeles
 • ysqaz62
 • laineqtfz
 • SundayXvip
 • acsoz86
 • aybnb51
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności