FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Sport >  Artykuły >  Grilc wygrał Burn Style Session 2013

Artykuły

Grilc wygrał Burn Style Session 2013

Od:
alik 
Data:
3 lutego 2013, 14:09
Ocena:
Ocena 0.00

Lista startowa wczorajszej Burn Style Session na Bergisel w Innsbrucku to krótkie podsumowanie tego, “kto jest kim” w snowboardzie. Obok prawdziwych legend na starcie stanęli młodzi zawodnicy. Wysoki poziom Burn Style Session sprawił, że wszyscy nie mogą się już doczekać dzisiejszego Air&Style.

Kilkanaście tysięcy fanów snowboardu zgromadziło się wczoraj na Bergisel, by obserwować jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń roku – Burn Style Session. Event zorganizowany po raz trzeci, w tym roku przeniósł się z ulic Innsbrucka na skocznię, by uhonorować 20 lat legendarnych zawodów Air&Style.

Max Plotzeneder, Jamie lynn, Terje Haakonsen, Michi Albin, Gigi Rüf i Brian Iguchi pokazali, że snowboard to przede wszystkim styl. Arthur Longo i Werni Stock starali się utrzymać tytuły zwycięzców z poprzednich lat, pokazując idealnie wykonane front side 7 czy switch backside 540 mute, jednak to Marco Grilic ze swoim technicznym switch front side rodeo sięgnął po 10000 euro.

“To było świetne doświadczenie móc znów rywalizować i skakać na takim obiekcie z chłopakami, którzy są w grze od 20 lat” – mówił pełen energii po swoich przejazdach Gigi Ruf.

“Wspólna sesja z zawodnikami, którzy zawsze byli moimi sportowymi idolami jest niesamowitym przeżyciem. Przecież ja od nich brałem autografy! Jest mi przykro, że ze względu na kontuzję kolana nie mogę startować w Air&Style, ale piątkowa sesja była prawdziwym zaszczytem” – powiedział Werni Stock, jeden z młodszych zawodników w teamie Burn.

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się



Najnowsze  






Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności